Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? El menjek iskola...

Mit tegyek? El menjek iskola pszihologushoz?

Figyelt kérdés

Anyámnak nagyon fontosak a jegyeim, és örülök is hogy foglalkozik velem meg minden de ez már beteges.

10 éves lehettem akkor is mindig azt mondogatta hogyha rossz jegyet hozol neked véged így mondta

11 éves voltam emlékszem akkor kaptam egyest és majdnem kitépték a hajamat napokig fajt utána meg ütöttek vertek

Ma meg az volt hogy anyám bejön a szobamba megnézi az óra rendem és azt mondja 3 tantárgyból holnapra (rengetek anyag) tanuljam meg vagy nagy balhét fog csapni. Mindig sirok ...számtalanszor próbáltam megbeszélni de nem lehet mert csak ordít. Teljesen tönkre tesz ezzel. Elmenjek iskola pszichológushoz

?


2021. szept. 21. 20:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugy érzed szükséged volna rá akkor menj el hozzá.
2021. szept. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyád ostoba, aki így viselkedik a gyerekével, inkább maradt volna vénlány... amúgy sajnos nagyon ismerős a helyzet, anno mikor először kaptam 1-est, faterom a földön rugdalt.. na mind1


Ha úgy érzed, kérj segítséget, akár pszichológustól, vagy apádtól ha ő nem ilyen.


Tényleg sajnállak, mert tudom milyen szar így élni..

2021. szept. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem anyukádnak is kellene egy pszichológus... Gondolom az a tévképzet van a fejében, hogy ha nem vagy full kitünő, akkor nem viszed semmire.

Én 3. osztályos koromban 2 tárgyból 4-essel zártam a tanévet (a többi 5-ös volt) és 2 napig levegőnek néztek miatta.

2021. szept. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen menj sürgősen. Ki fog készíteni idegileg, ne hagyd!!!!!!
2021. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!