Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van még rá esély, hogy megbéké...

Van még rá esély, hogy megbékéljenek vele?

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődött, amikor összejöttünk párommal és teljesen ki voltak akadva, hogy 9 évvel idősebb nálam (én most 24 éves vagyok).


Augusztus elején házasodtunk össze és nemrég kiderült, hogy terhes vagyok. Most meg teljesen ki vannak kelve magukból, hogy úgysem fog velem maradni, mert túl fiatal vagyok hozzá, biztos csak azért van velem, mert fiatalabb lánytól akart gyereket stb. Illetve nem tetszik nekik, hogy vallásos. Sosem próbálta rám erőltetni meg semmi ilyesmi, engem pedig nem zavar ez a dolog.


A kapcsolatot sem akarják velem tartani, nem is keresik a társaságomat, egyáltalán nem akarnak velem beszélni.


2021. szept. 30. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
És te miért tartod velük a kapcsolatot? A helyedben én nem keresném a társaságukat, ha ennyire intoleránsak.
2021. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Sajnálom kedves kérdező. Ritka egy bunkó családod van..volt. Ha eddig se tudtak megbékélni a már férjeddel, akkor ezután sem fognak sajnos. Ez az egyedüli bajuk? Hogy idősebb? Igazán komoly probléma ez a mai világban mit ne mondjak. Majdnem annyira rossz, mintha embert ölt volna.. Szégyelljék magukat.

Én a helyedben próbálnám az életemből törölni őket. Nincs szükséged ezekre a mérgező emberekre, főleg kismamaként. Tudom, hogy iszonyat rosszul eshet persze. Lehet felkereshetnél egy pszichológust, aki segít ezt a helyzetet elfogadtatni veled. Boldog babavárást nektek! 😊

2021. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Köztünk 12 év van és 20 évesen mentem hozzá, de még így sem hisztiztek miatta egy pillanatig sem. Megismerték, látják, hogy egy normális pasi, azóta pedig hogy mennyire jó férj és édesapa. Az ő családja szemében én vagyok a pénzéhed kis liba, velük megszakítottuk a kapcsolatot.
2021. szept. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

Valami itt nekem hiányzik a történetből!

Nyilván a házasság előtt is évekig együtt voltatok, kiderült, hogy komolyak a szándékai, elvesz, akkor miért probléma a baba!? Mióta vagytok együtt, volt köztetek konfliktus, ami miatt neheztelhetnek rá?

2021. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
4-es: a kérdezö leírta, hogy AZ a probléma, hogy a férje idösebb töle! A baba meg azért extra probléma, mert így már nincs visszaút a kérdezönek a szülök szerint.
2021. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

#4 le lett pontozva, de egyébként igaza van. Ez baromság, hogy 9 éven valaki ennyire kiakadni, itt még valami lehet a háttérben.

Ha meg nincs igazam, akkor szakítsd meg velük a kapcsolatot, Kérdező, ilyen emberekkel felesleges bármit is kezdeni.

2021. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Ne foglalkozz velük, max minimálisan.
2021. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 L.. István ***** válasza:
87%
Szerintem is lehet ott még valami, 9 év az egy általán nem sok. 16 és 25 évesen sok, de 24 és 33 teljesen ok. Vagy tényleg zakkantak, hanyagold őket.
2021. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%

Akkor izgulnék inkább, ha egykorúak lennétek.

Majd ha megszületik a pici, könyörögni fognak, hogy jöhessenek látogatóba.

Ha meg nem, akkor nem érdemlik meg, hogy foglalkozz velük. Nekik lesz szar, mert egyedül öregszenek meg.

Mondjuk ha nagyon fiatal a kapcsolat, akkor is lehetnek még bökkenők.

2021. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha szeretitek egymást akkor a többi nem számít szvsz.
2021. szept. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!