Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » H vegyem rá anyát, h megengedj...

H vegyem rá anyát, h megengedje h sulit váltsak?

Figyelt kérdés
2021. okt. 1. 08:38
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
88%
Még nőnöd kell egy kicsit, mert jelenleg nincs fogalmad az élet szabályairól. Az nem úgy működik, hogy minden kis affér mikor véget ér, elszaladsz új iskolába meg másik munkahelyre, meg ha az exed közel lakik, új lakásba költözöl. Tanuld meg kezelni ezeket a mindennapos problémákat.
2021. okt. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
Ha szépen váltunk volna el es nem lennék kiközösítve, le tudnám kötni magam és jól érezném magam ebben a környezetben akkor nem akarnék egy ex miatt váltani.
2021. okt. 1. 10:29
 13/51 anonim ***** válasza:
82%

Bocs, de ez hiszti.

A kiközösítés durva dolog, volt benne részem.

De: szállj kicsit magadba. Biztos, hogy nem csak azért történik, mert az exed ekkora manipulatív hatalommal bír. Lehet, hogy te is tudnál valamit tenni azért, hogy a helyzet rendeződjön.

Amúgy meg pont ezért nem kezdünk osztálytárssal, munkatárssal - vagy ha igen, akkor számolni kell a következményekkel.

2021. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:

Tudom de már nem tudok mit kezdeni ezzel.

Kezdettől fogva nem voltam jóban a többiekkel, ő csak rásegített h még inkább szar legyen.

Alapból terveztem váltani még tavaly, de most ez csak fokozódott

2021. okt. 1. 10:44
 15/51 anonim ***** válasza:
87%

És ha az új suliban is összejössz valakivel, majd szakítotok, akkor onnan is el akarsz majd menni?

Ne mártírkodj, így nem csoda, hogy nem haverkodnak veled. Inkább mutasd meg magadnak, hogy igenis túlteszed magad a szakításon és megtalálod a helyed a közösségben.

2021. okt. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem indok, már ne is haragudj.
2021. okt. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
Nem vélemény nyílvánítást kértem, hanem tanácsot!
2021. okt. 1. 11:28
 18/51 anonim ***** válasza:
81%
Ok. Akkor a tanács: fogadd el, hogy abban az iskolában maradsz. Pont.
2021. okt. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
95%
Győzd meg anyádat arról, hogy miért akarsz sulit váltani. Csak ennyi az egész, nem nehéz.
2021. okt. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
75%

16 éves vagyok, exemmel járok egy osztályba és nem tudok miatta nyugodt lenni..


Aztán majd vigyen másikba, mert itt is lesz egy...

2021. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!