Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » H vegyem rá anyát, h megengedj...

H vegyem rá anyát, h megengedje h sulit váltsak?

Figyelt kérdés
2021. okt. 1. 08:38
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
69%

Ilyenért biztosan nem engedném.

Ha ilyen aprósággal nem tudsz megbírkózni,mi lesz később?

2021. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:

Egész délután és este ez volt a téma a szüleimmel, és arra jutottunk h apa engedi, anya nem igazán szóval egyenlőre várunk.

Nem emlékszek hanyas válaszoló volt, de vki írta h nem milliomosak a szüleim mert venni kell könyveket meg bérletet.

Ez a suli egy várossal arrébb van és buszozok, amibe pedig szeretnék átmenni az itt van helyben.

Tankönyvek pedig ingyenesek.

2021. okt. 1. 23:31
 43/51 anonim ***** válasza:
71%

De miért messzi iskolába jelentkeztél ? Miért nem ami helyben van .

Amúgy akkor érvelj azal hogy kevesebbe kerülne közelebbi suli .

2021. okt. 2. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
72%

43!


Nyilván a barátja miatt jelentkezett abba.

2021. okt. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
78%
Csak kíváncsiságból.. Majd az új suliba is ha lesz egy exed, menekülőre fogod? Mindenhonnan menekülni fogsz a problémák elöl, mert az egyszerűbb?
2021. okt. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:

A jelenlegi iskolám egy várossal van arrébb, ami az jelenti h vonattal 10p, busszal 15 átutazni tehát nem nagy távolság.

Amikor ide jelentkeztem még nem ismertem a srácot.

Egy életre megtamultam, h osztálytársal SOHA,ezért nem lesz ilyen problémám.

Max olyannal jönnék össze aki mondjuk 1-2évvel felettem van, de azt se szeretném, inkább olyannal ismerkedek aki sulin kívűl van.

De egy jó darabig nem kell nekem pasi, legalább néhány hónap, de akár 1-2év is.

2021. okt. 2. 08:49
 47/51 anonim ***** válasza:
34%

Igen, ez iyg szokott mukodni, plane a kamaszoknal, hogy elhatározzák, kivel nem kezdenek, sőt, evekig nem is keresnek társat. Olyan naiv vagy....


Komolyan, őszintén azt gondolom, maradnod kellene és felvenni a kesztyűt. A menekülés soha nem megoldás

2021. okt. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
0%

Szóval akkor jól ráéreztem anyád egy kretén állat.

Na mind1 eltudsz jönni arról a "vágóhídról" (csakhogy volt osztálytársam idézzem) az jó.


A "kesztyűt felvenni" sosem megoldás 1v5 esetleg 1v20/30 ellen totál esélytelen és csak jobban megszívod! A menekülés mindig megoldás, ilyen esetben 100%-os sikerrel!

2021. okt. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
78%
48. Igen, ez a "kretén" anya fogja neki elintézni, hogy sulit váltson, és fizeti mindenét, mivel nem hiszem, hogy ez a gyerek bármi ilyesmire képes lenne egyedül, pláne nem dolgozik még ilyen hozzáállással. Egyébként milyen érzés egész életedben menekülni? Ha már nem lesz hová futni, akkor mit fogsz csinálni? Öngyilkos leszel? Tudod, ha valakit kiközösítenek, az nem csak a többiek hibája, hanem azé is, aki nem tudott beilleszkedni. De a kérdezőt még csak nem is bántják, egyszerűen csak nem foglalkoznak vele. Alig telt egy hónap a suliból, még lehetnek barátai, és sok minden fog történni az évek során. Persze, oda megy tanulni, ahová akar, csak ne felejtsük el azt, hogy az egészet az a "kretén" anyuci fogja elintézni, akinek ez alapján igenis van beleszólása.
2021. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:

Ez a 2.évem a gimiből, és ha 1 év alatt nem sikerült barátokat szerezni akk nem hinném h ezután menne.

Ráadásul fiúk mindig beszólnak, lányok hátam mögött kibeszélnek mert én vagyok a legjobb olaszból és idegesíti őket h mindig mondom a jó válaszokat, ötösöket kapok és dícséretes lettem.

Ha próbálok segíteni stréber köcsög vagyok, ha nem segítek mert tudom h csak kihasználnának akk önző vagyok szóval mindig én vagyok a szar...

És barmit csinálok mindenből tudnak újabb pletykát gyártani... (gondolok itt magánéleti dolgokra)

Tesin ha röpizünk akk az nekem nagyon nem megy, ezért ha akár egy ütést is elcseszek v kinevetnek v lecsesznek és utána végig ezt hallgatom az öltözőben h milyen béna vagyok...

2021. okt. 3. 18:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!