Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » H vegyem rá anyát, h megengedj...

H vegyem rá anyát, h megengedje h sulit váltsak?

Figyelt kérdés
2021. okt. 1. 08:38
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
78%
Emiatt nincs iskola váltás.
2021. okt. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
30%
Az anyja valszeg szimplán kretén, vagy csak nem szopatták szét a suliban(legalábbis nem abban az értelemben).
2021. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
74%
Vagy épp ellenkezőleg, az anyja egy értelmes nő, aki tudja, hogy a meneküléssel nem old meg semmit a draga gyermek.
2021. okt. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
79%
Ha a kövi suliban is hasonló helyzet alakul ki akkor onnan is megy majd a váltás? Az életben nem lehet mindig menekülni.
2021. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
45%

Nekem volt olyan osztálytársam akinek ilyen kretén volt az anyja, gyakorlatilag nem hagyta hogy átiratkozzon.


Először még csak kiközösítéssel kezdődik a dolog, az még annyira nem gáz, viszont garantáltan 2-3-4-5 osztálytárs részéről át megy idővel fizikai bántalmazásba, és nem tudsz ellene mit tenni,onnantól hogy rádszálltak véged van, ha szólsz a tanároknak szülőknek kb arra a hétre kuss lesz, de utána kamatostól kapsz érte.Ha visszaszólsz és nem hagyod magad akkor szintén. Az hogy a fizikai erőszak része mennyire megy durva irányba szimplán csak a suliban töltött idő mennyiségén múlik.


Nálunk például egészen addig ment a dolog míg az adott gyerek pszichiátriára került ha jól tudom 1 -évre amennyire én tudom rendbe sose jött.


Akkor volt egy kis ejnyebejnye, meg tesiórán szívatta őket a tesitanár, persze utána 3 héttel már mást csesztettek, ugyan úgy apróbb dolgokkal utána durvábbakkal, mikor próbáltam beleszólni akkor engem is kipécéztek, nálam elérték hogy nekik menjek úgy rendesen asztallal, akkor kirúgtak.

Átkerültem egy másik suliba, ott már megvolt akit baxtassanak, és nem szálltak rám.


Úgyhogy de, a suliváltás az egyetlen megoldás, amennyiben olyan osztályba kerül ahol már megvan a boxzsák.


És de amennyiben ezt nem hagyja az anyja akkor egy kretén állat, attól hogy bactassák sulis éveiben nem tanulja meg megvédeni magát, max megtanulja ha visszaszól rábacik, vagy belerokkan a dologba és annyi.

2021. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
60%

35!


Ok. És ha a következő suliban is ez lesz? Akkor megy egy másikba? Onnan megint egy másikba? Havonta iskolaváltás? Mennyi idon belül lesz még a város iskolája, fél év? Utána költöznek?

Nem kretén az anyja, pláne hogy nem látom sehol, hogy már szóba került volna a váltás, bár lehet hoyg csak átsiklottam felette.

2021. okt. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
52%

Igen, ha a következő sulikban is ez lesz akkor igen mindig van másik suli, vagy mehet magánba.


De hadd kérdezzem meg, ha belerokkan mentálisan, vagy ha öngyilkos lesz az jobb? Az olcsóbb? Aki ennyit sajnál a gyerekétől annak kár volt szaporodni!

2021. okt. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
63%
De hadd kérdezzek még 1-et ha a melóhejeden a főnököd bántalmaz fizikálisan/verbálisan, ottmaradsz vagy mész másik helyre?
2021. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
26%
16 évesen korlátozottan cselekvőképes vagy. Keresd fel a területileg illetékes gyámhivatalt, jelentsd be, hogy iskolát akarsz váltani, megadhatják az engedélyt a szüleid helyett, ha ők nem hajlandók. Az exes sztorit hagyd ki, indokol azzal, hogy az érdeklődési körödnek jobban megfelelő suliba szeretnél menni.
2021. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
65%

37!


Keresek neki egy pszichológust.


38!


Felnőttként én magam döntök az életemről, nem anyám. De amúgy ha a főnököm vagy bárki fizikálisan bántalmaz, akkor feljelentem. Másik helyre menni dolgozni amugy egyszerubb, mint másik iskolába.

2021. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!