Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Buntudatom van mi tevo legyek?

Buntudatom van mi tevo legyek?

Figyelt kérdés
Most az ev elejen beszedtem 1-2 rossz jegyet raadasul a keseseket elfelejtettem leigazolni igy kijott a 10 ora igazolatlan ami azt jelenti, hogy az iskolatol level erkezett. Meg a szuleim nem vettek at a postan de holnap at fogjak. Penteken es ma is csavarogni megyek a barataimmal akit apukam nagyon nehezen engedett meg, mert azt mondta inkabb maradjak otthon tanulni. Es vegul en koeroszakolt belole hogy hadd menjek, de ugye a jegyekrol nem tudnak. Ezert nagyon buntudatom van.

2021. okt. 3. 09:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk ne menj csavarogni?
2021. okt. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ülj le a seggedre tanulni.
2021. okt. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Naigen. Legközelebb majd vigyázz.
2021. okt. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Hiába ül le tanulni, ha segítség nélkül nem érti az anyagot. Csak az tud egyedül tanulni, akinek jók a képességei. Gyerekkoromban is, a Kádár-rendszer idején aki gyerek rossz jegyet kapott, általában kikapott otthon, mert az ostoba szülei nem fogták fel, hogy nem lehet egyedül a gyerekre bízni a tanulást, nekik is bele kell folyniuk, vagy ha nincs elég eszük hozzá, rendszeres tanárt kell fogadni a gyengébb akaraterejű-képességű kölkük mellé.
2021. okt. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

Remelem minimum 1 honap szobafogsagra itelnek.

Nalam tanulas lenne tanulassa. Nulla csavargas!

2021. okt. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akik esetleg mar kijartak az iskolat es dolgoznak azok is ilyen szentek voltak 16 eves korukban?
2021. okt. 3. 10:34
 7/17 anonim ***** válasza:
98%

#6, nem voltunk szentek, de jelen esetben neked van problémád, te kérdeztél. Ne önigazolást keress és másokra se mutogass.

Kaptál választ, de én is ideírom. Ülj le a seggedre és tanulj. Pótold be a mulasztást is.

A büntetésről - késések, iskolai levél - majd a szüleid gondoskodnak.

2021. okt. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Menj csak nyugodtan, Max közmunkás leszel nagykorodra 🤷‍♂️
2021. okt. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szent nem voltam, de mondjuk igazolatlan óráim se voltak. 🤷‍♀️


Mikor meg rossz jegyeim voltak, és a tanár felhívta anyámat, akkor nem még azon volt az eszem, hogy gyorsan meglógjak csavarogni még, mielőtt kiderül, hanem lapítottam, mint szr a fűben. Ugyanis ezzel most épp kőkeményen hazudsz a szüleid szemébe, hogy kiríttad az elengedést, miközben pontosan tudod, hogy nem engednének el.

2021. okt. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam szent egyáltalán. De! Igyekeztem helyrehozni a hülyeségeimet és nem vertem át a szüleimet.
2021. okt. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!