Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyobb testvérek, nektek...

Nagyobb testvérek, nektek milyen érzés volt megélni látni édesanyátok várandoságait,szüléseit?

Figyelt kérdés

2021. okt. 7. 11:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

1,5 ev korkulonbseg. Hahaha tehat nem sok mindenre emlekszem. Anyu sokat mesel azonban, hogy a kover bacsikat megkerdeztem nekik mikor szuletik.babajuk, hogy ujra bepisiltem, amikor lattam a kistesot pelenkazzak, hogy en is ujra cumisuveget akartam. Arra mar emlekszem, hogy altalanos iskolas korunkban neha veszekedtunk, de nagyjabol en birtam az o baratait es egyutt is sokat jatszottunk veluk es tesommal is. Kozepsuliban is szivesen beszelgettem a barataival, amit o kevesse dijazzott.


Gyerekem 5 volt mikor a kisteso erkezett. Nagyon varta, fogdosta a hasam, kijelentette majd az ove lesz, vele akar aludni, o fogja etetni....mokas volt. Utana viszont a kezdeti lelkesedes utan feltekenyseg kovetkezett, de par honap alatt tullendult rajta es most imadjak egymast. Ha kerdem azt mondja hat az elejen kicsit utaltam, de most szeretem.😁

2021. okt. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
98%

Nem örültem neki, és be is igazolódott a gyanúm.

Nyaranta pesztra voltam, évközben alig tudtam tanulni, mert folyamatosan a szobámba mászkált és zavart meg nyaggatott.

Az egyetemi vizsgaidőszakokban gyakorlatilag a könyvtárban éltem, mert ott legalább nyugi és csend volt.


Most már egyébként jó a kapcsolat (10+ év van köztünk), de kamaszként, érettségi évében és utána egyetem alatt is falra másztam tőle.

2021. okt. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
98%
nekem 16 évesen született kistesóm. az az érdekes, hogy a baráti/haveri körömben 6-an voltunk srácok nagyon jóban akkoriban és közülük négyünknek született 15-17 éves korunkban tesója. Így azért nem volt olyan gáz, de amúgy nehezen fogadtam volna el. de legtöbb haverom örült neki, nem zavarta, így viszonyultam én is jobban a tesómhoz. ha nem ilyen társaságban lettem volna, akkor szerintem egyáltalán nem tudtam volna elfogadni, meg szüleimnek se a helyzetet, pedig pont szegény kisgyerek nem tehetett volna róla. Így utólag már nagyon örülök neki és sokat foglalkozok vele, ha otthon vagyok
2022. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Mindannyian örültünk, vártunk rá, mindenben segítettük.
2022. ápr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!