Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám azt mondta ma, hogy...

Anyukám azt mondta ma, hogy engem szeretett a legjobban, így múlt időben és hogy milyen színű urnát szeretne, mit tudok csinálni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szakítottak a barátjával és a barátja már talált is mást, ő viszont egyedül van. Azt mondta, utoljára akkor volt ilyen, amikor apa elhagyta, de akkor ott voltam én neki. Azóta eltelt 13 év és én elköltöztem, de megkérdeztem, hogy mit csinálhatnék én és ő azt mondta semmit. Nagyon megijedtem, hogy valamit csinálni fog magával, fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Egész nap sír, elmondása szerint alig eszik, rettegek, hogy egyszer nem fogja felvenni a telefont...
2021. okt. 11. 17:36
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
90%

Valahogy legyél ott mellette! Ne engedd, hogy hülyeséget csináljon!

Nagyon gáz, hogy egy fütyi miatt öngyilkos akar lenni.

2021. okt. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Az a baja, hogy egyedül érzi magát és azt gondolja, hogy senkinek nem fontos.
2021. okt. 11. 17:42
 3/37 anonim ***** válasza:
7%
Éld az életed
2021. okt. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
83%
Kérjetek segítséget! Gyorsan.
2021. okt. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Kitől tudok? Tényleg elveszettnek érzem magam, nem is tudok erről most reálisan gondolkozni.

Amúgy elvileg dolgozik minden hétköznap, úgy tekintve nincs egyedül és én is beszélek vele naponta több órát. Nem lakik annyira közel, hogy csak úgy elugorjak hozzá és ez a legnagyobb baj... Vagy ha utána egyedül maradna folytatná ugyanonnan. Telefonon valamennyire felvidítom meg a testvére is, de amint újra felhívom megint nagyon szomorú.

2021. okt. 11. 17:48
 6/37 anonim ***** válasza:
96%
Pszihologus kellene neki.
2021. okt. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Csak arra is magától kéne, hogy rávegye magát, félek, hogy nem fordulna ezzel máshoz...
2021. okt. 11. 17:50
 8/37 anonim ***** válasza:
91%

Még milyen rokonaitok vannak? Mert te egyedül nem tudod ellátni az állandó felügyeletét. Azért lehetne vele beszélni is, hogy nehogy már egy pasi miatt eldobja az életét, ne tegye ezt veled! Te tudod, hogy mennyire komolyan vehető. Az öngyilkossági fenyegetést akkor kell szó szerint venni, ha megvan neki, hogy mivel és mikor követi el, pl gyógyszert halmoz fel. De a létező rokonságot riaszd.

Nem dolgozik? Ha tudod, hívd el programokra és egyetek együtt. De nyilván nem a saját életed rovására. Hosszú távon pszichológus vagy pszichiáter kell, ha nem javul.

2021. okt. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
92%
Más településen laktok? Nincsenek barátai? A kollégáival jóban van? Emberi kapcsolatok kellenek neki. Állata nincs?
2021. okt. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Csak én és a testvére. De dolgozik is, így akkor nincs egyedül, bár most attól rettegek, hogy reggel már nem megy be. A testvérével beszélt, és neki is elmondta ugyanezeket sírva, mint nekem. Frontin meg ilyesmi van neki otthon, háziorvosa 100asával írja fel neki... No komment.
2021. okt. 11. 17:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!