Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mondjátok meg, mit tegyek, ha...

Mondjátok meg, mit tegyek, ha levágatom szenvedek?

Figyelt kérdés

Anyukám azt mondta, hogy nem tetszik neki a frizurám, mert férfiként túl hosszú és nagy gondban van, hogy miért vagyok trehány. Apukám azt mondta, hogy gondja lesz rám nehogy bátor nagy vagány legyek, inkább legyek halk, szelíd, az életben csak ez segít.

Annyimindent mondanak, már nem tudom mi helyes és helytelen, azt egyszer meg kellene márfejtenem.



2021. okt. 14. 23:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
86%

Anno sok színes poszterem volt az ágyam felett.

Szüleim letépték... azóta nem köszönök.

2021. okt. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
55%
Én azt hittem, ez valami Janikovszky-részlet.
2021. okt. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
71%
ezt apa hallgatta.
2021. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
16%

én már elküldtem a büdös p*csába anyám, mert már vallig ér a hajam és göndörödik én meg úgy szeretem


a lányok is szeretik, nem érdekel amúgy ki mit gondol

mintha a hajam hosszúsága döntene el bármit is, szüleid visszamaradott emberek

2021. okt. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó, ahelyett hogy káromkodsz, hallgass egy kis Omegát https://www.youtube.com/watch?v=Xpecpv_YELk
2021. okt. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!