Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok az olyan szülőrő...

Mit gondoltok az olyan szülőről, akinél "kérvényt" kellene benyújtani, hogy hazaköltözhessen a gyereke?

Figyelt kérdés

Egyedül él egy nagy házban, tele üres szobákkal. A lánya már említette, hogy szeretne hazaköltözni a 2 gyerekével és a férjével, hogy megtudják spórolni az elbérlet árát, mert házvásárlás előtt állnak, amit a szülő tud! De még csak említeni sem említi nekik.

Egy nagyszülőnek nem az lenne a legjobb, ha a közelében tudhatná a gyerekét és az unokáit?


2021. okt. 15. 14:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
96%
"De valahol mardossa a lelkiismeretemet, hogy említeni sem említette azóta." Te ebből ezt szűrted le? XD Egyszerűen nem akar nyíltan elküldeni a picsába.
2021. okt. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
96%
Egyes válaszolókat nem értek. Miért kellene eladni a szülönek a saját házát? Arról szó sincs, hogy problémája lenne fenntartani, akkor meg miért herdálná el?
2021. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
96%
Nézd, nem a szülő dolga megoldani a felnőtt, férjezett, két gyerekes lánya lakhatását. Oldják meg maguk.
2021. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
95%
Ennyi miatt nyilván nem. Ha a megélhetésetek múlna rajta, biztos felajánlaná.
2021. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
95%
Nem bántásból de itt tényleg úgy érződik, hogy ti csak azért akarjátok "besározni" az anyut hogy nektek ne legyen bűntudatotok mert megtudjátok oldani a lakhatást viszont így kényelmesebb lenne pénzt gyűjteni házra azaz mamahotel, de közben meg nem törődtök hogy igazából mit szeretne nem csak azt amit ti vetítetek rá...
2021. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
94%

"Elsősorban neki akartam jót mert szüksége lett volna ránk abban az időben. Másodlagosan néztem magunkat."


Az egyik albérletem tulaja volt ilyen. Egyszer beállított bőrönddel vasárnap este, hogy hétfőtől itt fog dolgozni, de JÓ LESZ mert feleződik a rezsi.


Saját lakásom még kész sincs, már kijelentette családtag, hogy "felköltözöm egy hónapra". Hozzá tette, hogy "reggel megyek, este jövök, nem fogok zavarni".


Hát mondtam, hogy az a gond, hogy én is reggel megyek és este jövök és pont nem szeretném, ha akkor ott lenne valaki rajtam kívül.

2021. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy ott vicc az egész, hogy a kérdező meg sem kérdezte, lehetne-e, csak magában puffog. Néma gyereknek meg az anyja p..csájat.


Amúgy meg legrosszabb, ha valaki felajánl ilyet. Nekem is mondta ismerős, hogy nyugodtan lakhatok náluk míg kész nem lesz a lakás lakható szintre. Aztán amikor komolyra fordult a helyzet, jöttek a kellemetlen kifogások. Én meg kerek perec lecsesztem, hogy akkor minek ajánlotta fel, hiszen nem én kértem.

2021. okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
87%
#44: Én még akkor sem. Hogy utána évekre fel legyen borítva a rendes napi rutinom?
2021. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
89%

Szeretem a gyerekeimet és az unokáimat, de így 70 felé jobban szeretek egyedül élni a lakásomban. Nem tudnék egy lakásban lakni senkivel sem, mert meg vannak a magam hibái és rigolyái.

A gyerekeimet az általad felvázolt helyzetben a lehetőségeimhez mérten támogatnám anyagilag. Viszont az nem lehet elvárás, hogy a komplett család odaköltözzön hozzám mondjuk 1-2 évre.

2021. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
72%
hogy eltűnt a kérdező..
2021. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!