Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nők! Mondták Nektek a szüleite...

Nők! Mondták Nektek a szüleitek gyerekkorodban, hogy jobban örültek volna, ha fiúnak születtetek volna?

Figyelt kérdés

2021. okt. 15. 17:07
A kérdező szavazást indított:
Ne is mondd, nagyon sokszor! Lett is belőlem egy akkora önbizalomhiányos felnőtt, hogy nocsak.
Persze, nagyon gyakran. Emiatt az egész női identitásom összeomlott. Meglátnál, azt hinnéd, egy férfi jön veled szemben.
Igen, többször is. De nem érzem magam ezért kevesebbnek, értem el annyit az életben, mint egy férfi.
Néha, amikor nem tudtam olyan feladatokat végrehajtani, amit egy fiú igen. No de nem lehet mindenki mindenben jó.
Ritkán, amikor olyan dolgot tettem, amit anno egy fiúnak elnéztek, de egy lánynak nem. De nem vettem a szívemre.
Sosem mondták, de másoktól hallottam, hogy a szüleim jobban örültek volna fiúnak. Egy világ omlott össze bennem, mikor ezt megtudtam.
Sosem mondták, sőt tudom, hogy lányt szerettek volna. Egy nőies nő vagyok, s el nem tudnám képzelni, hogy férfi legyek.
Sosem mondták, de ennek ellenére szívesebben lennék férfi. Legalább nem kellene tampont cserélnem.
60 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Sosem, mert 3 fiú után lányt akartak.
2021. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Jó az utolsó válasz! "Legalább nem kellene tampont cserélnem." Viszont én az utolsó előttit választottam.
2021. okt. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Olyan válaszlehetőség miért nincs, hogy "Sosem mondták, és nem is érdekelte őket, hogy fiú vagy lány gyerekük születik" ?

Eleve gyereket sem terveztek már a szüleim, amikor mégis összehoztak engem - volt már egy fiú és egy lány gyerekük. Teljesen mindegy volt, hogy fiú leszek vagy lány. Ennek ellenére örültek nekem, és soha nem mondtak ilyesmit, hogy jobb lenne, ha fiú lennék. A nővéremnek sem.

2021. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
A családomban 8 fiú, férfi van ( nagyapa, apa, gyerek ( nem gender) unoka van. Mi nagyon szerettünk volna legalább egy kislányt.
2021. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Milyen az a nem gender unoka?
2021. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Soha nem mondták. És ugyanúgy örültek volna lánynak vagy fiúnak.
2021. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Fiút vártak, szerintem kellemetken meglepi voltam a lányságommal. Anyám is fiúsan nevelt, 8 éves koromig csak rövid hajam lehetett. Tkp nem is bánnám, ha pasi lennék, nem volt könnyű a női szereppel megbirkózni ezek után, nem is lettem olyan nőies, mint amilyen csajos még ovisként voltam anyám törekvései ellenére is.
2021. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok hülyeséget mondtak, de ilyent sosem. A maguk módján úgy szerettek, ahogy vagyok.
2021. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Mindegy volt nekik hogy fiuk vagy lányuk lesz, választottak fiú és lánynevet is. Ők is rendben vannak vele hogy lány lettem, és én is.
2021. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
írhatna a másik oldal is.
2021. okt. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!