Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell hülyének nézni az...

Miért kell hülyének nézni az embert azért mert késő este 10-11 fele kimegyek az utcára sétálgatni a sötétben egyedül?

Figyelt kérdés
Egyszerűen jól esik. De szüleim szerint bekattantam.

2021. okt. 15. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha olyan helyen élsz ahol minden nyugis, akkor nem gond. Én is imádtam késő este sétálni nőkként. Manapság inkább nem. Egyre több az idióta.
2021. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem “veszélyes”környéken éltek akkor szerintem is nyugis lehet kicsit kiszellőztetni a fejed. Meg nyilván öltözz fel rendesen, mert nagyon hideg van már esténként.
2021. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, mert észrevették, hogy a bokáig érő kabátod alatt nincs semmi!
2021. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha felnőtt vagy akkor egyedül a te dolgod hogy mikor mész ki.
2021. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
89%
Biztos azt gondolják depressziós vagy. El akarsz bújni a világ elől, egyedül akarsz lenni a sötétbe.. Stb. De én is szeretek egyébként. Igaz, nőként veszélyes sokszor követtek már meg beszólogattak ittas alakok. Erre vigyázni kell.
2021. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
68%
Hat baszki én is estefelé éjszaka szeretek csavarogni sétálni full egyedül, de anyám már délután 4 kor elkezd sipákolni h jajj besötetedik sok a rossz ember igen bazmeg de 11 hónap mulva felnőtt ember leszek így hogy a picsaba tanulom megvédeni magam?Na mindegy. Együttérzek veled engem satanistanak hittek az unokabatyamek merthogy este sétálok egyedül és biztos démont idézek merthogy fekete ruhákat hordok 😂😂😂
2021. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Hát akkor függ milyen környéken vagytokl,meg egyébként is,későn 11-kor nem nagyon éri meg kimenni,meg úgyis szülöi aggodalomk.

Tudod,egyes emberek körbe fognak,és úgy megruháznak,vagy megkéselnek,és senki se fogja látni

2021. okt. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
96%
Érdemes kutyával menni. Amióta én a gigantikus nemetjuhász kutyámmal megyek mindjárt nem szólogatnak be. Mert lehet, hogy veszélyes tényleg ez egy kontra érv de ott van a jó oldala is az esti sétálnak. Csendes kicsit misztikus, hangulatos kivilágítás..
2021. okt. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8-nak.

Tavaly egy fiatal srácot a villamoson halálra szúrtak, pedig a kutyája is vele volt. Ma már amikor 4-6-10 ork körbefog, a kutya élete is sokszor veszélyben van.

Én ha tehetném egy oroszlánnal vagy bengáli tigrissel sétálnék. Tuti senki nem kötne belém. Attól még az orkok is félnek.

2021. okt. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

7-es vagyok.

Miért pontozatok le?

2021. okt. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!