Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy szülő jogosan haragszik a...

Egy szülő jogosan haragszik a gyermekére, ha az nem akar neki unokát?

Figyelt kérdés

2021. okt. 18. 13:48
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
78%
18.jó akkor kérlek ugyanezeket mond azoknak a nőknek is akik akarnak gyereket de nem lehet nekik különböző okok miatt..Akik nem vállalnak gyermeket, azok pont ennek érdekében mérgezik a nemzetet.
2021. okt. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
85%

Kedves 18, én márpedig kényelmi okokból nem akarok másodikat! Ha tetszik ez, ha nem.

Igenis, én hiú vagyok az alakomra, hatom év után hiányzott a munkahely, szerettem volna újra többet mozogni, kirándulni, ami egy nagyobbacska gyerekkel már újra flottul ment (fogjuk rá). Ez van, nem szégyellem. A saját kényelmem fontosabb, mint hogy ne haljon ki a magyar. Ez utóbbit pont lesz.rom.


De ami talán ezeknél is fontosabb: egynek mindent meg tudunk adni. Ha kettő lenne, kevesebb jutna mindegyiknek.


35 évesen jött az első. Addig tanultam, dolgoztam, utazgattunk, éltünk. Így volt jó.

2021. okt. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
11%
16 felnőtt ember ja az már nemigen terelhető. ez az önálló akarat viszont a valóságban nem olyan véletlenszerű mint pl filmekben. Vagy netán Te azt mondod hogy xy személy ugyanolyan személyiségű lenne akár vallásos aszkéta, akár hippi, akár maffiózó, akár újgazdag, akár kétkezi melós családban nő fel??
2021. okt. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
89%
hagyjátok a 18-ast, egy tipikus vitagerjesztő troll..ne válaszoljatok neki! ha ő akar majd ő szül de másokra ne erőltesse mivel nem is ismeri senki helyzetét sőt anyagiakat se tudja így látatlanban viszont szitkozódhat...jelentsétek,
2021. okt. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
91%

18, hagyjuk ezt.

A fejlett társadalmakban nem véletlenül csökken mindenhol a népességszám, ez azért van mert a nőknek megváltozott a társadalomban betöltött helyzete és szerepe, és ha az ilyen bunkók a seggüket verik a földhöz, ezt visszafordítani egykönnyen nem nagyon lehet.

Nem véletlen az hogy a nők a világon tömegével döntenek úgy hogy elég egy gyerek aztán inkább dolgozni mennek vissza, mint hogy szüljenek még három másikat.

2021. okt. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
87%

Nem haragszik jogosan. Még a szülőknek sincs köze hozzá, hogy a gyerekük szaporodik-e vagy sem. Legalábbis itt, a nem középkori Európában nincs beleszólásuk ebbe.

Nekem sincs és nem is lesz gyerekem, mert ki nem állhatom őket. Ha tetszik anyáméknak, ha nem ez van. Nem tenyészkanca vagyok, hogy kötelező legyen szülnöm. Ha babázni akarnak, akkor csináljanak maguknak mégegyet.

2021. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
79%
Sejtettem hogy lesz egy ilyen válasz is mint a 18asé míg a többi pont ellene van...mégis milyen aberrált alak gondolkozik így?
2021. okt. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
93%
Nem mindenki akar gyereket. És nem is való mindenkinek,és ez így van jól. Inkább ne legyen,minthogy tonketegye szegeny ártatlan életet..
2021. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
6%
Heti childfree gumicsont.
2021. okt. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
86%
29.Heti childfactory.
2021. okt. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!