Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Örülnél, ha olyan gyereked...

Örülnél, ha olyan gyereked születne mint Sheldon Cooper?

Figyelt kérdés

Aki hihetetlenül okos, IQ-ja 187. Emlékezete olyan, mint a fényképezőgép. Szinte minden témakörben járatos, noha tudása megmarad az elméletek szintjén.

Bár szociális képességei alulfejlettek, nem érti a humort, a gúnyt, az iróniát, az emberi érzelmeket és szituációkat. Nehezen ismeri fel a szarkazmust. Nem tud titkot tartani. Környezetét gyakran kioktatja. Számos kényszerbetegsége van. Életét szigorú szabályok szerint éli, például minden hétfőn ugyanazt az ételt eszi.



2021. okt. 30. 18:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
18%
Na,én pont ilyen vagyok
2021. okt. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem, inkább legyen átlagos képességű, de legalább emberileg normális, életképes valaki (nem mindenki visz véghez nagy dolgokat, akinek magas az iq-ja, sőt), aki képes rendes kapcsolatokat kialakítani másokkal.

Nyilván persze ha ez egy választható opció lenne.

2021. okt. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

Ez a kérdés nagyon tetszik. :DDD


Egyébként nem igazán. Leonardnek is mennyi gondja volt vele. Szerintem a legtöbb embernek inkább teher lenne, hacsak nem ilyen ő is. Ha csak szimplán nagyon intelligens, az még jó is, de a kényszerbetegségei elviselhetetlenné tennék. Ha meg lennének testvérei, akkor pláne, háttérbe szorulnának miatta. Mint Az ifjú Sheldonban.

2021. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
78%
Én örülnék!!
2021. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Itt MO-n nem igazán lennének lehetőségei. Valószínűleg egy kiégett, szociális fóbiás mizantróp felnőtt lenne belőle aki a nyakamon lakna 30 évesen is, mert nem talál magának való állást, és akárhova nem menne el melózni hogy eltartsa magát.

Tehát kösz, nem.

2021. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
18%
Igen. Mert keresne annyit, hogy majd öreg koromra eltartson.
2021. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon bírom a kissrácot. Nézni jó, de szerintem már a diliházban lennék, ha az én kisfiam a valóságban ilyen lenne. Jó nekünk az átlagos, jó képességű gyerekünk, aki nem jár 10 évesen főiskolára. Ha már a sorozatnál tartunk: az ilyen képességű gyerekek a valóságban kinövik a zsenialitásukat, átlag intelligens felnőttek lesznek - nagy általánosságban. Hálistennek. :) Az Agymenőkben ugyanolyan maradt, csak felnőttként. Szóval nem kérnék belőle.
2021. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

5


Igen, ebben van valami. De Sheldon elég nagy vonat rajongó, és a vasúton csomó részleg van tehát oda el tudna menni dolgozni. :)

2021. okt. 30. 18:49
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Normalis eletet akarok magamnak, meg a gyerekemnek is. A sorozatbeli karakterbol egy napot nem birnek ki. A kicsi Sheldon sem volt aranyos. Agyonvertem volna egy baltaval.
2021. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%

Nem olyan jó buli ez mint amilyennek tűnik. Az tény, hogy néha a férjemmel jókat derülünk, leginkább kínunkban, mert mintha a fiunk egy-egy furcsaságát látnánk a képernyőn megelevenedni. Ő is aspergeres, de nem annyira magas az IQ-ja mint Sheldonnak. Olyanokat tud csillagászatból, hogy csak lesünk a tanáraival együtt.

Mindent megadnék, hogy normális gyerek lehessen, akinek nem kell külön megtanulnia, hogy például hogyan és min kell nevetni, hogy mikor játszanak vele a kortársai és mikor verik éppen meg és nem járnának olyan dolgok a fejében, hogy ha mi meghalunk akkor ki fogja neki lefordítani a világot...

2021. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!