Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Örülnél, ha olyan gyereked...

Örülnél, ha olyan gyereked születne mint Sheldon Cooper?

Figyelt kérdés

Aki hihetetlenül okos, IQ-ja 187. Emlékezete olyan, mint a fényképezőgép. Szinte minden témakörben járatos, noha tudása megmarad az elméletek szintjén.

Bár szociális képességei alulfejlettek, nem érti a humort, a gúnyt, az iróniát, az emberi érzelmeket és szituációkat. Nehezen ismeri fel a szarkazmust. Nem tud titkot tartani. Környezetét gyakran kioktatja. Számos kényszerbetegsége van. Életét szigorú szabályok szerint éli, például minden hétfőn ugyanazt az ételt eszi.



2021. okt. 30. 18:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%
Igen 10-es. Sajnos ez a valóság. Sheldon egy kitalált karakter,akinek itt ebben az országban nem sok esélye lenne kibontakozni...
2021. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Szörnyű, kiálhtattlan ember. Amúgy attól, hogy valaki szuper okos még nem lesz boldog, a gyerekünk boldogság pedig a legfontosabb
2021. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
84%

Nem tudom, ki az, de gondolom autista karakter. Ez ilyen "szuper okos de nulla szociális készség" trope.


Nem szép dolog olyet mondani, de igazán őszintén bevallva, nem tudok egy légtérben maradni a leírtakhoz hasonló emberekkel - enyhén autistákkal sem.

2021. okt. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
73%

Nem. Én normális, egészséges gyereket akarok.


A túl magas IQ ugyanolyan rossz, mint a túl alacsony.

2021. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Nem lenne igazán boldog élete.
2021. okt. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem, mert fárasztó.
2021. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
19%

Háát 30 éves vagyok és nemrég derült ki hogy aspergeres.

A kommentek alapján lehet hogy felkéne köttetnem magamat mert emiatt az állapot miatt amiről nem tehetek ezek szerint nem is érdemlek boldogságot.

Nem gond tényleg hiszen egész életemben bántottak úgy is.

Senkit nem fog érdekelni ha egy ilyen genetikai selejt mint én eltűnök

2021. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
77%

17, igen, a folymaatos navalygásod biztos nagyon hiányozni fog sokaknak... nem a te lelki nyomorod volt a kérdés.

amúgy ha vaalha szülnék, kb csak azért imádkoznék, hogy ne egy ifjúsheldont, elkezdtem nézni a sorozatot egy barátnőm ajánlására, de egy évadot bírtam, aztán teljesen kikészített, ahogy az a bunkó, nagyokos, elkényeztetett és gonosz kis szerencsétlen iskolai bizonyítványán úgy elámult mindenki, hogy ahelyett hogy jó modort és tisztességes viselkedést tanítottak volna neki, és észrevették volna a két, okos, értelmes, valójában intelligens testvére létezését, inkább nagyüzemben nyalták a sggét. tudom (remélem) hogy csak fikció az egész, de akkor is gyomorforgató.

2021. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
66%

18: De amúgy tudod hogy a filmek és sorozatok nem valóság, ugye?

Igen Sheldon karaktere nekem is idegesítő. Mind az eredetiben mind az előzménysorozatban. De nem valóságos az ábrázolása. Bizonyos személyiségjegyek felvannak fújva hogy viccesebbnek hasson. A való élet nem ilyen, sose kapsz ilyen idegesítő kölyköt.

Még akkor sem ha zsenik

2021. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Az nem rossz dolog, ha valaki intelligens, de az is fontos, hogy közösségben boldoguljon.

Ha összeférhetetlen, nem tud normális kapcsolatokat kialakítani, igazi magányos farkas, akkor nem hiszem, hogy valóban boldog lenne az élete. Ezen a kiemelkedő IQ sem segítene.

2021. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!