Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha a szüleim nem...

Harmat001 kérdése:

Mit tegyek ha a szüleim nem fogadják el a barátomat?

Figyelt kérdés
Elég nagy köztünk a korkülönbség és ez lehet az oka. Semmi féle képen hallani se akarnak róla hogy mi együtt maradjunk vagy ilyenek. Nagyon szeretem a fiút és arra is gondoltam, hogy elköltözök itthonról de azt se akarom, hogy az legyen hogy ő tart el, mert utolsó éves sulis vagyok és hát elég sok mostanság a kiadás is. A kor nem lenne akadály költözés szempontjából, mert nagykorú vagyok

2021. nov. 6. 15:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
52%

Hagyd ott a sulit és keressél munkát a mekiben vagy a spárba és költözz a kanodhoz. Amit keresel minimálbért add oda neki és mindenki be happy lesz.

Na jöhet a következő remek kérdés is.

2021. nov. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
31%
De szemét vagy. Rendesen kén erre válaszolni. Az ilyen esetekben jöhet a kiállás a másikért. Ha ez megy, akkor előbb-utóbb elfogadják az értelmesebb szülők a párt.
2021. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
23%
Költözz hozzá ha meg felcsinál pár év múlva, ne csodálkozz a sorsodon hogy többre is vihetted volna.
2021. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%
Én a helyedben inkább tanulnék és a szüleimre hallgatnék. Én sem tolerálnám ha a lányom egy generációval fiatalabb lenne a párjától. Ha meg nincs akkora korkülönbség, akkor valószínűleg nem csak ez lehet a probléma..
2021. nov. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Kerdezo ! Mekkora az a korkulonbseg?
2021. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
Ha 20 évvel idősebb, ott valahol megértem anyudékat, hogy nem ugrálnak örömükben. Azt mondom, fejezd be a sulit-érettségizel, ugye?-, érettségi után meg kezdj el dolgozni valahol szakma/egyetem mellett, mert bármikor repülhetsz, akkor is, ha veled egykorú.
2021. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
15 évvel idősebb. A sulit mindenképp befejezem, és igen kedves 16:23 a gyerek is tervbe van miután befejezném a sulit, úgyhogy nem kell így nekiállni az embernek anélkül hogy tudnád mi meg hogy. Tudtommal ez egy olyan oldal ahova a kérdéseket azért teszik fel, hogy aki tud segítsen ne pedig sértegessen és megszólja másikat
2021. nov. 6. 18:20
 8/29 anonim ***** válasza:
96%

10 xdddddd


Az ilyenekből lesznek a kiégett családanyák, akiket össze vissza csal a férjük. Majd 30 évesen rájössz, mikor két-három gyerek lesz a melleden, de a párodnak már nem fogsz kelleni, és melléd költözteti az új macáját.

2021. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%
Ohh mennyi ilyen van, összeköltözésig happy,aztán jönnek a problémák...Utána meg jöhet a siránkozás gyakorin hogy x gyerekkel milyen nehéz, vagy ilyen neg olyan az urad, és hogy a "szörnyű" családodra nem számíthatsz... a kutyának sem fogsz kelleni gyerekestül ha balul ütne ki a nagy "ő" :)
2021. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
15 év sok, teljesen megértem a szüleidet.
2021. nov. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!