Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen feltételekkel támogatta...

Milyen feltételekkel támogattak titeket a családotok anyagilag amikor felsőoktatásban voltatok?

Figyelt kérdés
(azoktól kérdezem akiket támogattak és akiknél az anyagi támogatás valamilyen feltételekhez volt kötött)
2021. nov. 8. 13:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt feltétele, a szüleim tartottak el, tehát fizették az albérletem,a közlekedésem,kaját adtak és zsebpénzt is kaptam minden héten. Később, amikor már elég magas ösztöndíjat kaptam (köztársasági+tanulmányi+hallgatói pályázat), akkortól csak az albérletem fizették. Diploma után dolgozni kezdtem, azóta önállóan tartom el magam, de tudom, hogy bármi történne, segítenének. A tesómat ugyanígy támogatták par évvel később.
2021. nov. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
11%

Azzal, amivel én is a lányomat.


Vagy elvégzi, vagy abba fejezi, de akkor irány a sereg vagy a rendőrség!

2021. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
97%

Azt tanuljam (annak tanuljak), amit szeretek (ami lenni szeretnék), de azt akkor tanuljam, végezzem is el.

7-eshez hasonlóan, mikor buktam, dolgozni kellett.

Aztan lediplomaztam hurra.


Alapbol azt gondolom szuleim allati jo fejek voltak, hogy hagytak menjek egyetemre, biztattak a tanulassal. (egyiknek sincs felsofoku vegzettsege) Azt mondtak hazat, auzot nem tudnak adni, de diplomahoz hozzasegitenek, csak akkor tanuljak is.

2021. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
Szakítsam meg a legjobb barátnőmmel a kapcsolatot. Mondták miután felvállalta hogy kezbikus
2021. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
Kimondva sosem kötötték feltételekhez, de kimondatlanul is egyértelmű volt, hogy mit várnak el tőlem. Azt, hogy az egyetemre koncentráljak, nagyrészt a tanulmányaimmal kapcsolatos dolgokra költsek, igyekezzek kevés pénzből kijönni (szóval ne csússzak, felelősen költekezzek, bírjam ki koliban). Azt nem tették szóvá, ha mondjuk havonta egyszer elmentem moziba vagy valami baráti iszogatásra, de akkor nyilván szóltak volna, ha sorra buktam volna meg a vizsgákon, mert heti háromszor bulizni jártam volna a tanulás helyett.
2021. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem votl külön semmi feltétel.
2021. nov. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Volt kaja - ha vittem otthonról -, a bérletet állták, egyébként az árvaságomból kellett boldoguljak.


Szóval kb ennyi, és végül nem is végeztem el a szakot, mert nem tetszett. Szívás, de aztán elmentem melózni.

2021. nov. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
*árvasági
2021. nov. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!