Nem aludhatok ott?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve együtt vagyunk a barátommal. Bemutattam már otthon, ismerik a szüleim. Rendes gyerek tudják ők is, nagyon udvarias és nagyon figyelmes. Én még egyszer sem találkoztam az ő szüleivel, ami valljuk be hogy gond, főleg ennyi idő után. Ők messze laknak, ezért vonattal kellene menni és úgy gondoltuk, hogy akkor egy hétvégét ott töltenék és programokat csinálnánk a szülőkkel közösen meg kettesben is. Édesanyám teljesen kiborult az ötlettől, hogy mi az hogy én ott akarok aludni. Max.úgy mehetek ha reggel megyek, este jövök, ami nem egy jó megoldás, mert hosszú az út. 19 évesek vagyunk egyébként. Az én szüleim szigorúbbak, bajom lenne belőle, ha csak felülnék a vonatra és szevasztok.

Mit lehet csinálni? Nem szeretném ha rámenne erre a kapcsolatom, mert tényleg egy remek ember a barátom.

Szigorúbb szülőnél vajon mi lehet az elfogadható?



2021. nov. 8. 22:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg ha a barátod kérne el a szüleidtől? Én elképzelni nem tudom, hogy az ennyi idős lányomat ne engedjem el a barátjával akit én is ismerek , hogy bemutassa a szüleinek. Egyértelmű számomra, hogy nem akkor szexelnének előszőr mert akkor én épp elengedtem... Nehéz beleélni magam a szüleid helyébe, mit gondolnak-hogy gondolkoznak. De talán tényleg ha a barátod kérne el tőlük, tisztelettel... talán nem lenne belőle balhé.. (ennyi idősen 25 évvel ezelőtt se kérdeztem meg a szüleimet ott alhatok-e vkinel, csak szóltam hogy nem megyek haza)
2021. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

Pedig felülsz a vonatra és szevasztok.

Mégis mi bajod lenne? Ne röhögtess!

Kezdj el önállósodni, mert így elveszíted a barátod.

2021. nov. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
14%
orulj h igy feltenek par ev mulva meg koszoned meg.amugy meg adj nekik egykis idot hogy meg ismerhesek jobban
2021. nov. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
19 vagy, elvileg mehetsz amgadtól is.
2021. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Gyakorlatilag is. Meg kell tanítanod a szüleidnek, hogy felnőtt vagy, nem vagy már gyerek. (És igen, tisztelt károgók, akkor se gyerek, ha még nem keres pénzt, mert a tanulás, a pénzkereső életének az előkészítése a munkája és azért nem fizetnek.)Semmit nem tudnak veled csinálni, maximum valamilyen formában veszekednek, de azt ki lehet bírni. Ők is tanulási szakaszban vannak, amelyben - mivel maguktól, igen egészségtelen módon, nem jöttek rá - te vagy a tanár. Csak ne mulasszatok el a teherbeesés ellen védekezni. Merthogy attól félt a jóanyád. Nem bízik benned. Valójában ezáltal önmagában sem bízik, abban, hogy képes volt egy egészséges, felelős felnőttet felnevelni. Neki magának nincs önbizalma, és rád ruházza.
2021. nov. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom ezelőtt ha volt is barátod oda sem engedtek el aludni? Mennyire messze lenne az a hely?
2021. nov. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Még nem volt barátom, a szüleimnek is új a dolog. 1 óra 30 perc lenne vonattal az út.
2021. nov. 9. 05:12
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Én betartanám, hogy reggel megyek és este jövök. Majd mikor indulnék a vonatra közölném, hogy amúgy a f@sz nappal is feláll és mennék.
2021. nov. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%

Mennék napközben, nagy ügy. Szexelni nem csak éjszaka lehet.


Aztán meg ott aludnék, amikor úgy gondolom, hogyha anyám kitesz otthonról, legyen miből élnem.


El lehet szökdösni, de elég szr, mikor a cuccodat az ajtó előtt találod.

2021. nov. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Másfél óra nem hosszú út. Hidd el, később ott alhatsz majd, de elsőre legyen ez a reggel mész, este jössz. Pasi hány éves? Nem a szüleivel lakik?
2021. nov. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!