Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet csinálni ha otthon...

Mit lehet csinálni ha otthon rám akarják erőltetni az oltást?

Figyelt kérdés

Aspergeres fiatal nő vagyok.

Teljesen meg vannak ijedve mert nézik a tvt és most felhívtak hogy be kell magamat oltatnom jövő héten mert ez így nem mehet tovább de én nem akarom mert nem bízom abba a kísérleti méregbe.. tudom hogy nagy vita lesz ebből holnap reggel meg én leszek a szar , felelőtlen hülye amiért nem oltattam be magam. Eszem ágában sincs beoltatni magam, de otthon ezt nem bírják megérteni.

Én nem érzem úgy hogy veszélyben lennék. Soha egy náthát, hasmenéses vírust, semmit nem kaptam el már gyerekkorom óta.

Az oltástól meg lehet bajom lenne és egyáltalán nem bízom benne, bármi tartós panaszt kapnék tőle senki se vállalna felelősséget úgyhogy takarodjanak tőlem a mérgükkel !!!!!!! (testileg is vannak bajaim , idegrendszeri is)

Mit lehet tenni? Nagyon ideges vagyok. Hogy bírnám veluk megertetni ezt? Én biztos hogy soha nem fogom beoltatni magam.

25/n



2021. nov. 20. 19:35
 91/136 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező! A félelmednek az ad alapot, hogy ráült a politika, ami mindenféle nemkívánatos „mellékhatást” generál.

Olyanok terjesztik pl. a chip-es dolgot, legnagyobb hangerővel, akik végig bukdácsolták az iskolát biológiából, fizikából (vagy mindenből).

A nanotechnológia (ami ehhez kellene) teljesen ismeretlen előttük, de azét szakértenek.

Nézd végig az elmúlt évtizedet:

-jön kétezer, mind meghalunk

-maja naptárnak vége, mind meghalunk

-madárinfluenza (már ott is volt egy e csippes marhaság), mind meghalunk

stb.

A gyerekkoromban (60-as évek) már a sárga veszedelemmel riogattak, ami benne van a Bibliában. Mind meghalunk.

Na, most itt van, ha úgy tetszik, mert a sárgáktól terjedt el.

Sima nátha is lehetne, azt is vírus okozza. Koronavírus meg tízezer éve is volt. Minden vírus folyamatosan mutálódik. Rengetegféle van állandóan jelen az életünkben, legtöbbről az átlagember nem is tud.

Néhány veszélyes, nagyon veszélyes is van. A baj akkor kezdődik, amikor ezek nem csak néhány elszigetelt betegséget okoznak, hanem gigantikus méretű járvánnyá növekednek.

Sajnos a globalitás számos áldása mellett sok baj forrása is. Betegségek is így tudnak elterjedni pillanatok alatt világszerte.

Most is ez történt.

Lehet, sokan úgy gondolják, ez a sebtében összetákolt oltás csak rossz lehet. De nem azért lett ez rövid idő alatt bevethető, mert kontárkodtak volna, hanem mert a metódus ismert volt.

A szezonális influenza is évről évre változik. Ami tavaly jó volt ellene, idén, lehet hatástalan.

Vannak védőoltások, amiből egy elég. A csecsemőknek, kisgyermekeknek kötelezően előírtak mind ilyenek.

De a már említett influenza elleni mellett ott van pl. a vírusos agyhártyagyulladás elleni. Abból is sorozat kell.

Az első három gyors egymásutánban, majd egy évre ár emlékeztető, és a továbbiakban minden két évben további emlékeztető.

A kockázatról:

A sugárkezelés pusztít. Mindent. De! Ha a beteg túlélési esélye nélküle 5%, vele 30%, akkor most melyiket választanád?

Az elmúlt száz évben komolyabb egészségkárosodási ügy egyetlen egy volt csak, ami gyógyszer okozott, a Contergan-bébik esete. Ez egy német gyógyszer volt, amelyet a kismamák reggeli émelygése ellen gyártottak. Sajnos nagy számban születtek torzs gyerekek, azoknak, akik ezt szedték. Más hasonlóról nem tudok.

2021. nov. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/136 anonim ***** válasza:
57%
Vannak statisztikák, csak nem nyilvánosak. Le van vezetve milyen oltással kerülnek be kórházba- milyen lefolyású a betegség, egyet mondhatok: lélegeztetőgépen a túlnyomó többség oltatlan.
2021. nov. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/136 anonim ***** válasza:
73%

Én is az oltás mellett írtam (nem bunkó kommentet). 30 éves nő vagyok, 5 éve stabil kapcsolatban, IT-ben dolgozom. Alig ismerek embert a cégnél, aki nincs beoltva.


Az infóimat angol nyelvű cikkekből szereztem, mert ott jobban elmagyarázták az mRNS-t, mint a magyar hírekben és a statisztikák is részletesebbek.


Az oltásnak valóban lehetnek mellékhatásai. 10-20%, hogy egy napra be fogsz lázasodni. Erről vannak hivatalos statisztikák, meg lehet nézni az összes esélyét. Utána menj fel egy covid statisztikás oldalra is, hogy milyen eséllyel mi marad hátra. A halál tényleg alacsony 25 évesnek, de maradandó tüdőkárosodást, tartós szaglásvesztést, vagy pár hónapos alapos hajhullást, nagyobb eséllyel lehet szerezni. Nem azért vettem fel az oltást, mert 100% biztonságos, hanem azért mert biztonságosabb, mint a covid.

2021. nov. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/136 anonim ***** válasza:
65%

Ha nagyon félsz, kérdező, akkor ezt nézd meg: [link]

Értelmesen és viccesen magyarázza el az oltások típusait. Valószínűleg megválaszolja egy pár kérdésedet.

(A többi videóját is ajánlom, csak azok ugye nem ebben a témában vannak.)

2021. nov. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/136 anonim ***** válasza:
86%
Ez a kérdés tökéletesen megmutatja, mennyire birkák az emberek. Függetlenül attól, oltat-e, vagy sem. Szedjétek csak szét egymást, ez a cél és ti tökéletes alanyok vagytok ehhez.
2021. nov. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/136 anonim ***** válasza:
42%

Nem kényszerítenek. Ez a te döntésed. Mondd meg nekik hogy te nem akarod ezt az egészet és hogy nem vagy kíváncsi az oltásukra. Ha pedig kényszeríteni akarnak mondd meg nemes egyszerűséggel hogy az bűn. Mert sérti a személyi jogaidat.


Amúgy nagyon helyesen gondolkodsz és jó lenne ha megmondanád nekik is hogy ne vegyék be tv hülyeségeit, a sok propagandadumát. Sajnos nagyon értenek a manipuláláshoz és egyre több az áldozat.

2021. nov. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/136 anonim ***** válasza:
87%
Költözz el, tartsd magad és akkor nem mondhatják meg mit csinálsz. Én is aspergeres vagyok de nem élősködöm otthon hisztizve hogy nem tekintenek felnőttnek mikor gyerekstátuszban élek otthon.
2021. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/136 anonim ***** válasza:
8%
91es, én gyerekként kaptam kanyaró, bárányhimlő elleni oltást mégis elkaptam mindkettőt. Akkor az az oltás sem működik és meg fogok halni?:-D :-D
2021. nov. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/136 anonim ***** válasza:
20%

98

Milyen jó hogy te ilyen okos vagy...

2021. nov. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/136 anonim ***** válasza:
100%

“ én gyerekként kaptam kanyaró, bárányhimlő elleni oltást mégis elkaptam mindkettőt. ”


És ez szerinted tök rendben?


“ Akkor az az oltás sem működik és meg fogok halni?”


Az én időmben nem volt bárányhimlő elleni oltás és elkaptam. Akkor most rettegnem kéne, hogy megint elkapom, és felnőttként súlyosabb lesz?

2021. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!