Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet csinálni ha otthon...

Mit lehet csinálni ha otthon rám akarják erőltetni az oltást?

Figyelt kérdés

Aspergeres fiatal nő vagyok.

Teljesen meg vannak ijedve mert nézik a tvt és most felhívtak hogy be kell magamat oltatnom jövő héten mert ez így nem mehet tovább de én nem akarom mert nem bízom abba a kísérleti méregbe.. tudom hogy nagy vita lesz ebből holnap reggel meg én leszek a szar , felelőtlen hülye amiért nem oltattam be magam. Eszem ágában sincs beoltatni magam, de otthon ezt nem bírják megérteni.

Én nem érzem úgy hogy veszélyben lennék. Soha egy náthát, hasmenéses vírust, semmit nem kaptam el már gyerekkorom óta.

Az oltástól meg lehet bajom lenne és egyáltalán nem bízom benne, bármi tartós panaszt kapnék tőle senki se vállalna felelősséget úgyhogy takarodjanak tőlem a mérgükkel !!!!!!! (testileg is vannak bajaim , idegrendszeri is)

Mit lehet tenni? Nagyon ideges vagyok. Hogy bírnám veluk megertetni ezt? Én biztos hogy soha nem fogom beoltatni magam.

25/n



2021. nov. 20. 19:35
 81/136 A kérdező kommentje:
Odáig jutott a dolog hogy beoltatom magam, de nagyon félek hogy valami maradandó egészségkárosodást szenvedek el miatta.
2021. nov. 21. 08:35
 82/136 anonim ***** válasza:
28%
80 voltam: szerintem jó döntést hoztál. Ha nem akarsz utazni, akkor válaszd a kínait. Attól biztos semmi bajod nem lesz, mert elölt vírust tartalmaz, százéves technológiával készült, viszont egyesek szerint nem olyan hatásos, de a semminél jobban véd. Én Pfizert kaptam, harmadikra is azt kértem, ötvenes nő vagyok, semmi bajom nem lett tőle, a kislányomnak is beadattam, ő kettőt kapott, teljesen jól van ő is, már több mint három hónapja kapta. Szóval ne izgulj! Egyedül az astra zenecát nem javasolnám talán, bár a tesóm azt kapott és nem lett baja.
2021. nov. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/136 anonim ***** válasza:
68%

81 vagyok

az öcsémből kiindulva- HA lett volna mellékhatása az oltásnak, akkor is éveket élhetett volna még a mellékhatásokkal együtt. Igy mellékhatások nélkül ugyan, de szinte azonnal meghalt (4 napig volt lélegeztetőgépen mélyaltatásban)

Én az 1.opciót választanám.

2021. nov. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/136 A kérdező kommentje:
De nem tudom hogy mi lesz, én igazából ezt nem akarom.
2021. nov. 21. 08:47
 85/136 anonim ***** válasza:
69%
Az intenzíven volt olyan, aki 2 kínai oltás után elkapta a covidot és meghalt. Nagyon gyorsan lebomlik. Mondta is ott az orvos , hogy akinek kinai van, az 3 hónap után ellenőriztesse az ellenanyagszintjét.
2021. nov. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/136 anonim ***** válasza:
39%
Beszélj a háziorvosoddal, meg fog nyugtatni. Már közel egy éve oltják az embereket. Egyedül az astránál dokumentáltak nygyon ritka, de komolyabb oltási mellékhatást (vérrög), de azt a vírus is tud okozni. Én azt javaslom, hogy kínait vagy Pfizert válassz. Szerintem azért is jobb, ha most beadatod, mert tényleg lehet, hogy kötelező lesz mondjuk egy év múlva, de akkor már nem választhatsz, azt kapsz, ami lesz. A vírus még velünk lesz egy ideig, sokkal rosszabb, ha a vadvírust kapod el.
2021. nov. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/136 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván azt csinálsz ,amit akarsz , csak ne 10 percenként nyavajogj az ellenkezőjéről. akarom....nem akarom...de mégis.. de nem..
2021. nov. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/136 anonim ***** válasza:
97%
86, én is utolsó előtti helyen választanám a kínait, viszont ha a kérdező ennyire fél a mellékhatásoktól, neki jó opció lehet. Annál is inkább, mert fiatal. Eleve 60 év alattiakra tervezték, és akikben alacsony védettséget alakított ki, azok leginkább idős emberek voltak.
2021. nov. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/136 anonim ***** válasza:
70%
Én orvostanhallgató vagyok, de már eljutottam arra a szintre hogy az ilyen embereket mint te, nem akarom meggyőzni, és baromira nem érdekel a sorsa. A te döntésed, a te felelősséged. Viszont látok eleget a covid osztályon, hogy foghassam a fejem. Voltak nálunk könyörgő, köhögőrohamos "oltástagadó" emberek tömegével, volt aki túlélte és "megtért", de volt akit gépre tettünk és nem sokra rá meghalt. Majd az oltóorvos eldönti mit kapsz.
2021. nov. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/136 anonim ***** válasza:
41%

3.ok

Egy oltas elvileg arra valo h ne kapd el a fertozest ami miatt beoltottak pl szabincsepp Di-Per-Te MMR stb...


Ez az oltas mellet megkapod a fertozest. Beteg is lehetsz, tovabb is fertozhetsz,


Egyetlen elonye van h allitolag nem lesz olyan beteg ha elkapod.


Viszont az oltasi szovodmenyekrol, az oltottak oltas utani betegsegerol, post oltas tunekekrol stb pont semmi info nincs, segol nincs info h hagy oltott van lelegezteton. Hagy halteg az oltas utan, hagynak van szovodmenye.


Egy felelos donteshez ezek az infok is kellenek.

2021. nov. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!