Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet csinálni ha otthon...

Mit lehet csinálni ha otthon rám akarják erőltetni az oltást?

Figyelt kérdés

Aspergeres fiatal nő vagyok.

Teljesen meg vannak ijedve mert nézik a tvt és most felhívtak hogy be kell magamat oltatnom jövő héten mert ez így nem mehet tovább de én nem akarom mert nem bízom abba a kísérleti méregbe.. tudom hogy nagy vita lesz ebből holnap reggel meg én leszek a szar , felelőtlen hülye amiért nem oltattam be magam. Eszem ágában sincs beoltatni magam, de otthon ezt nem bírják megérteni.

Én nem érzem úgy hogy veszélyben lennék. Soha egy náthát, hasmenéses vírust, semmit nem kaptam el már gyerekkorom óta.

Az oltástól meg lehet bajom lenne és egyáltalán nem bízom benne, bármi tartós panaszt kapnék tőle senki se vállalna felelősséget úgyhogy takarodjanak tőlem a mérgükkel !!!!!!! (testileg is vannak bajaim , idegrendszeri is)

Mit lehet tenni? Nagyon ideges vagyok. Hogy bírnám veluk megertetni ezt? Én biztos hogy soha nem fogom beoltatni magam.

25/n



2021. nov. 20. 19:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/136 A kérdező kommentje:
Ki tudja hogy reagálna ra a szervezetem. Utána meg kiszedni már nem tudom belőle ha 1 x beoltattam magam. Nem nem nem nem
2021. nov. 20. 19:37
 2/136 anonim ***** válasza:
74%
Akkor idegeskedj tovább.
2021. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/136 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem otthon élsz nem szólhatnak belw
2021. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/136 anonim ***** válasza:
61%

Ez a te életed és a te döntésed.

A családod csak jót akar neked, csak épp a te elveidbe ez nem fér bele.


Már rég elmúlt az az időszak, amikor rászólunk az emberekre, hogy hordják a maszkot, mert mást fertőznek meg. Ennek az az oka, hogy itt az oltás, és ha te nem oltatod be magad, végre saját magadért vállalsz felelősséget és nem olyan nagy mértékbe a társadalomért.

Szóval felőlem azt csinálsz amit akarsz, én hiszek a statisztikáknak és bízom az oltásba. A méreg részt már csak azért se értem, mert akkor miért az orvosokat mérgeznénk meg először?

De mindegy is, nem fogok veled vitatkozni. Ellenben a családod, akiknek fontos vagy, igen. Mert ők féltenek és szeretnek.

Felőlem megdögölhetsz.

2021. nov. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/136 anonim ***** válasza:
82%
Minden jogod megvan hozzá hogy ne oltasd be magad, 25évesen a családod nem tud kényszeríteni akármit tesznek, ez a te döntésed, magyarázd el nekik amit itt leírtál, max nem beszéltek többet.
2021. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/136 anonim ***** válasza:
70%

Mit lehet tenni? Kiállni magadért, a te tested, a te döntésed! Vonatkoztass el, hogy az oltásról van szó, bármilyen beavatkozást hasonló stílusban kierőszakolhatna tőled egy másik ember? Nem.

Nem kell velük megértetni hiszen itt nem is kell érvelned!

2021. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/136 anonim ***** válasza:
54%

ne legyél ennyire ostoba, hogy elhiszed amit a sok oltásellenes mond. méreg? azért a tudósok meg az orvosok nem hülyék


másik: biztos van orvosod. Kérdezd meg tőle, de biztos ő is azt tanácsolja, hogy oltasd be magad

2021. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/136 anonim ***** válasza:
62%
Te biztosan okosabb vagy a világ összes virológusánál, orvosánál, mindenkinél. 3 napja halt meg az öcsém covidban. Nem is tudom hogyan fogják ezt kibírni a szüleim.
2021. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/136 anonim ***** válasza:
76%

Mit lehet csinálni?

1. Feladod a téveszméidet, és beoltatod magad.

2. Konfrontálódsz velük.

3. Behazudod, hogy már beoltottak, vagy hogy már foglaltál időpontot.

4. Megszakítod a családoddal a kapcsolatot.


Több lehetőség most nem jut eszembe.

2021. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/136 A kérdező kommentje:
3-as lesz az. Várok még tanácsokat arra hogy ezt hogyan simíthatnám el anélkül hogy belém kerüljön az a szar.
2021. nov. 20. 20:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!