Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet csinálni ha otthon...

Mit lehet csinálni ha otthon rám akarják erőltetni az oltást?

Figyelt kérdés

Aspergeres fiatal nő vagyok.

Teljesen meg vannak ijedve mert nézik a tvt és most felhívtak hogy be kell magamat oltatnom jövő héten mert ez így nem mehet tovább de én nem akarom mert nem bízom abba a kísérleti méregbe.. tudom hogy nagy vita lesz ebből holnap reggel meg én leszek a szar , felelőtlen hülye amiért nem oltattam be magam. Eszem ágában sincs beoltatni magam, de otthon ezt nem bírják megérteni.

Én nem érzem úgy hogy veszélyben lennék. Soha egy náthát, hasmenéses vírust, semmit nem kaptam el már gyerekkorom óta.

Az oltástól meg lehet bajom lenne és egyáltalán nem bízom benne, bármi tartós panaszt kapnék tőle senki se vállalna felelősséget úgyhogy takarodjanak tőlem a mérgükkel !!!!!!! (testileg is vannak bajaim , idegrendszeri is)

Mit lehet tenni? Nagyon ideges vagyok. Hogy bírnám veluk megertetni ezt? Én biztos hogy soha nem fogom beoltatni magam.

25/n



2021. nov. 20. 19:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/136 anonim ***** válasza:
28%

2okból nem oltat az ember.

1 láézad valami ellen(többnyire politika bár oltatnak minden orszégban)

2, fél hogy megakarják mérgezni

2021. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/136 anonim ***** válasza:
30%
Ne hagyd magad!
2021. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/136 anonim ***** válasza:
84%

A 30-as válaszolónak: aki a szülei házában él, az hiába jön a nagykorú vagyok szöveggel. Ha nem tetszik neki valami, szedheti a cókmókját, elvégre nagykorú, a szülei viszont nem kötelesek eltűrni tőle bizonyos dolgokat, ha nem akarnak. Legyen az oltás, életvitel, bármi.

Kérdező: egyszerűen leülsz velük, és elmondod higgadtan, miért nem akarod ezt. Ha nem értik meg, veszekedni fognak veled, ez ellen nem tudsz sokat tenni. Az, hogy aspie vagy, nem számít ebben a kérdésben.

2021. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/136 anonim ***** válasza:
21%
Szóval vársz ameddig kötelező lesz?
2021. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/136 anonim ***** válasza:
16%
45, szerintem is jobb lesz nekünk, ha téged elvisz. Számból vetted ki a szót.
2021. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/136 Brandon41 válasza:
31%
De ha valaki (mondjuk a kérdező) bízik az immunrendszerében, mert rendszeresen fogyaszt megfelelő mennyiségű vitamint, sportol, egészségesen étkezik és él, akkor miért lenne szüksége az oltásra? Ez a túl marketingelt vírus egyáltalán nem fogja megölni. Lehet kutatások után nézni, hogy kik a veszélyeztetettek, vannak összefüggések a D vitamin szint és a vírus lefoláyásnak súlyosságáról, a vércsoportokkal kapcsolatban is csináltak ilyet a cukorbetegekkel, az elhízottakkal is, és stb. De ezeket leszámítva, mindenki döntse el hogy kell e neki vagy nem. Tartsuk tiszteletben a döntését. A vírust így is úgy is terjeszteni tudja, tehát mindegy hogy oltott vagy oltatlan, ha esetleg belehalna akkor súlyos árat fizetett az oltatlanságáért.
2021. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/136 anonim ***** válasza:
84%
49: nevetséges az hinni, hogy ilyesmik garantált védettséget biztosítanának a vírus ellen.
2021. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/136 anonim ***** válasza:
65%

Te egy gyökér vagy kérdező, meg mindenki aki egyetért vele!

A világjárványt okozó vírustól megvédi az immunrendszere, de az oltást már nem élné túl??? :D Akkor hol van az a csoda immunrendszer?

2021. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/136 anonim ***** válasza:
53%
Az Asperger-szindróma hogy jön ide ? Nem releváns a kérdésben. Egyébként én is az vagyok. Nem rendelkezünk értelmi fogyatékossággal, cselekvőképesek vagyunk a jog szerint. Ha még felnőtt is vagy, akkor főleg nem kényszeríthet senki az oltásra. Én sem vagyok beoltva, simán túléltem a covidot, rengeteg ellenanyagom van, szóval az én esetemben nem is látom értelmét az oltásnak. Nem beszélve arról, hogy oltottként ugyanúgy kiüthetne, rosszabb esetben elvihetne a covid, mint bárki mást, sőt fertőzni is tudnék. Nem azt mondom, hogy senki ne oltassa be magát, hanem hogy ne istenítsük már ennyire. Különben is, senkinek semmi köze hozzá, hogy ki mit pumpál vagy nem pumpál bele a saját testébe. Undorítónak találom, hogy az emberek ilyen mértékben beleszólnak a más magánügyébe, illetve azt az uszítást, ami az oltott - oltatlan táborok között megy. OV megint sikeresen elterelte a nép figyelmét a disznóságairól.
2021. nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/136 anonim ***** válasza:
73%

"Már kutatást is végeztek, amiből az derült ki, hogy az oltásellenesek körében többségben vannak a kevésbé intelligens, aluliskolázott emberek."


Erről a kommentről jutott eszembe ez a tiktok videó :D



[link]

2021. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!