Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet csinálni ha otthon...

Mit lehet csinálni ha otthon rám akarják erőltetni az oltást?

Figyelt kérdés

Aspergeres fiatal nő vagyok.

Teljesen meg vannak ijedve mert nézik a tvt és most felhívtak hogy be kell magamat oltatnom jövő héten mert ez így nem mehet tovább de én nem akarom mert nem bízom abba a kísérleti méregbe.. tudom hogy nagy vita lesz ebből holnap reggel meg én leszek a szar , felelőtlen hülye amiért nem oltattam be magam. Eszem ágában sincs beoltatni magam, de otthon ezt nem bírják megérteni.

Én nem érzem úgy hogy veszélyben lennék. Soha egy náthát, hasmenéses vírust, semmit nem kaptam el már gyerekkorom óta.

Az oltástól meg lehet bajom lenne és egyáltalán nem bízom benne, bármi tartós panaszt kapnék tőle senki se vállalna felelősséget úgyhogy takarodjanak tőlem a mérgükkel !!!!!!! (testileg is vannak bajaim , idegrendszeri is)

Mit lehet tenni? Nagyon ideges vagyok. Hogy bírnám veluk megertetni ezt? Én biztos hogy soha nem fogom beoltatni magam.

25/n



2021. nov. 20. 19:35
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/136 anonim ***** válasza:
72%

Immunrendszer, meg diéta.

Hosszú Katinka is elkapta. Neki nincs erős immunrendszere, meg szarul eszik, meg nem fitt?


Ja, vicces, az oldalán egy ufószakértő állapította meg, hogy nem is covidos...

2021. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/136 anonim ***** válasza:
40%

63, az immunrendszer nem azt jelenti, hogy nem kapja el. Azt jelenti hogy legyőzi.

Sőt elárulok egy titkot, ha lógtál biológia óráról.

A védőoltás is az immunrendszert stimulálja, nem az oltás véd meg, és az oltástól sem sérthetetlen leszel, hanem erősebb lesz az immunrendszered.

2021. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/136 anonim ***** válasza:
76%
8-# válaszoló:Nagyon sajnálom az öcsédet, együtt érzek veletek. Hány éves volt? Kapott oltás?
2021. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/136 anonim ***** válasza:
67%

"Az oltást is ismételni kell időnként, nem tart örökké."

Akkor ismételjük.

A gyerekkori kötelező oltások között is van olyan, amiből kaptál ismétlőt.

64-nek igaza van, az oltás nem 100%-os védettséget ad, hanem erősíti az immunrendszert. Épp ezért az oltottak kisebb eséllyel lesznek covidosok, és ha azok lesznek, könnyebben legyőzik. A statisztikák is ezt igazolják.

2021. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/136 A kérdező kommentje:
Túl sok már a válasz
2021. nov. 20. 22:15
 66/136 anonim ***** válasza:
48%

Az oltás annyira nem 100%-os, hogy most olvasom a cikket, hogy 30%ban oltottak vannak bajoroknál a kórházban.


Persze ez messze van attól, hogy “tele vannak oltottakkal a kórházak”, de azért elgondolkodtató.

2021. nov. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/136 anonim ***** válasza:
31%

“ Túl sok már a válasz”


Igen, mert előbújtak a kövek alól meg mindenhonnan mindenféle férgek, meg gyáva kukacok, mert most a szomszédban számukra kedvező döntés született.


Falkában erősnek érzik magukat és nagy a szájuk, így most ez a kérdés “felrobbant”.

2021. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/136 A kérdező kommentje:
Amúgy azt megnézném hogy a kérdésem alá személy szerint milyen emberek írnak :D
2021. nov. 20. 22:26
 69/136 anonim ***** válasza:
8%
Javarészt a selejtjebbje!
2021. nov. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/136 A kérdező kommentje:
71-es, te például ki vagy? Férfi nő? Korod?
2021. nov. 20. 22:38
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!