Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy ennyi idősen...

Normális, hogy ennyi idősen még így viselkednek vele?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mesélte, hogy 20 éves létére a szülei most is adnak neki jó éjt puszit és meg is simogatják őt miután elmegy aludni. Mondtam neki, hogy ez nagyon fura és nem normális dolog, de ő nem akarja megbántani a szüleit.
2021. nov. 23. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen tudjuk és hozzá bújik a szüleihez. Nem unod még?
2021. nov. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
A szeretet és a törődés nem korhoz kötött.
2021. nov. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Privát dolguk, csak rajuk tartozik.
2021. nov. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Én a nagyszüleimmel élek és a nagymamámmal egészen a covidig adtuk a jó éjt puszit. Mondjuk lehet hülyeség hogy elmaradt, egy háztartásban ha valaki megfertőződik bármi vírussal, jó eséllyel megkapja mindenki, de akkor az elején nem tudtunk még róla sok mindent és nagyon féltettem őket. Na de most majd elkezdjük újra. 27 évesen.
2021. nov. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 évesen már férjnél voltam, de ha otthon laktam volna, akkor szerintem belefért volna. 😊
2021. nov. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

A gyerek nem 18 évre van, és szeretni sem 18 évig fogod szülőként.

23 vagyok és szokás, hogy édesanyámtól kapok a homlokomra "jó éjt puszit". Nem vagyok fogyatékos, és anyám is teljesen ép, ez simán törődés és szeretet. Nem voltam sosem elkényeztetve, anyuci kedvence se voltam. Mint mondtam, szeretet és törődés. Amikor én vagyok bajban akkor ő segít és törődik velem, amikor meg pl ő volt tolószékben, én törődtem vele. Törődés és kölcsönös tisztelet. Bár elhiszem, hogy ez sok embernek fura, főleg akik úgy nevelkedtek, hogy ordítanak vele és megverik.

2021. nov. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is szokás a jóéjt puszi, 30 éves nő vagyok. Nem a szüleimmel élek, de ha látogatom őket és ott alszom.

Ha elmegyek lefeküdni vagy én megyek oda, akkor is ha a szüleim már ágyban vannak. Mondjuk az nem feltétlen alvást jelent náluk, mert az egyik még órákig laptopozik, a másik tv-t néz.

De van, hogy ők jönnek, hogy fekszenek, jóéj és puszi.

Ez szerintem normális.

2021. nov. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%

De normális és nem fura. Szeretik egymás, náluk ez a szokás.

Ne piszkáld vele.

2021. nov. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogyha őt nem zavarja, akkor téged miért, és miért írod ide ki ezt a kérdést. Majd én is írjak ki ilyen értelmeset, hogy

Normális, hogy valaki olyan kérdést tesz fel, hogy normális...

2021. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális.

Számomra az az abnormális, ha valakinek ez furcsa.

2021. nov. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!