Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A Ti szüleitek milyenek?...

A Ti szüleitek milyenek? Normális, hogy így viselkednek velem?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy milyen egy igazi szülő - gyermek kapcsolat. Anyámmal egyáltalán nem tudok beszélgetni, mert folyton a telefonját nyomkodja. Apám meg sokszor nem figyel rám. Ha kérdezek Tőle valamit, rám sem néz, még csak nem is válaszol. Mindenért rám szólnak. Múltkor kiment a kutyám a kertünkbe, odament apámhoz, aki épp a füvet nyírta. Szólt nekem ordítva, hogy vigyem el a kutyámat, mert ha nem, áttolja rajta a fűnyírót. Én meg rohantam oda, hogy behozzam a házba, erre apám megfogta Őt, és eldobta olyan 3 méterrel arrébb. Mindezt több mint másfél méter magasságból. Sírt is a kutyám, mivel akkor még csak 2 hónapos volt. Behoztam Őt a házba, és már én is elbőgtem magamat, nagyon rossz volt ezt látni. Nálunk mindennapos ez a bunkó stílus, hogy nem szólunk egymáshoz normálisan. És sosem én kezdem, mindig a szüleim viselkednek úgy, mintha utálnának engem. Arra gondoltam, hogy ha 18 leszek, (fél év múlva) akkor majd eljövök otthonról, bár sem pénzem, sem helyem nem lenne. De én ezt nem bírom már.
2019. jún. 15. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Azt a szegeny kutyat is vidd magaddal!
2019. jún. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1# Az alap.
2019. jún. 15. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális hogy így viselkednek veled.

Ez a kutyás rész ismerős, apám nekem is agresszív volt, velem sem beszélgetett stb. Amióta elváltak, azóta talán még jobb is a kapcsolatunk, hogy nem kell minden nap egymást látnunk.

Nagyszüleidhez nem tudsz menni, vagy valami rokonokhoz akikkel jóban vagy?

2019. jún. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyszüleim ugyanilyenek, sajna...
2019. jún. 15. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:
mi lett veled?
2020. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!