Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi esély van rá, hogy...

Mennyi esély van rá, hogy tényleg csak simán meg akar ismerni? 22/F

Figyelt kérdés

Elég kicsi voltam, amikor szüleim elváltak, apámat nem is láttam, illetve nem is nagyon tartotta anyámmal a kapcsolatot. Most valami csoda folytán úgy döntött, hogy szeretne velem találkozni.


Egyik családtagom sem mondott róla túl pozitív dolgokat. Állítólag már pár hónapja is fel akarta velem venni a kapcsolatot, de amikor megtudta, hogy rendőrként dolgozom, elkezdett hezitálni és mindenféle indokot kitalált, hogy valójában nem is áll szándékában találkozni velem, csak érdeklődött felőlem stb. Pont ezért találom furcsának, hogy most meg mégis szeretne engem látni.


2021. nov. 24. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább nem erőltetném a dolgot, valószínű, hogy csak bonyodalmat fog okozni az életedben, viszont ez nyilván a Te saját döntésed
2021. nov. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hm..., hát én a helyedben felvállalnék egy ilyen találkozást már csak azért is, mert kíváncsi lennék, mi lehet egy olyan féreg fejében, aki szerint van arra épkézláb magarázat, miért nem tartotta a gyerekével a kapcsolatot. Persze ha úgy érzed, ez téged felzaklatna, akkor hanyagold a találkozást.
2021. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha te amúgy nem vagy rá kíváncsi, sztem se foglalkozz vele. Amikor szükség lett volna rá, nem volt ott melletted, most akkor minek zargat? Nyugdíjba ment, és unatkozik, vagy lebetegedett, így eszébe jutott, hogy van egy gyereke is? Nekem nem tűnik önzetlennek a motivációja. Persze ez csak az én tapasztalatom, véleményem...
2021. nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pénzt akar tőled kicsalni, ijessz rá nyugodtan!
2021. nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Semleges helyen (pl kávézó) adj neki egy esélyt, de hagyd ott, ha pénzt vagy hasonlót akar!
2021. nov. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Hú de gáz. Még az oké, hogy felébredt öregségére valami lelkiismeretféle ami addig nem. De, hogy a megvalósuláskor visszalépett, az elég undorítónak tűnik. Szerintem is pénzt akar, és nem is tiszta vele valami. Akkor gondolom úgy volt vele, hogy rendőr vagy, ajaj, inkább máshogy oldja meg, de a helyzete nem javult és rászorult. Persze mi csak találgatunk. Neked kell eldöntened, lelkileg vértezd föl magad mindenre. És ne nagyon tekintsd apádnak, hiszen annak nevezhető legkevésbé. Egy idegen ember, aki bizonyította, hogy egy vödör f.o.s-t ér. Enyém is dettó, szóval első kézből a sztori :-( Esetleg nézz utána a viselt dolgainak, ha nagyon gázos az ürge akár még bajt is hozhat a fejedre.
2021. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
A rendőrségnél tényleg kötelezővé tették az oltást?
2021. nov. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Nos ez tènyleg èrdekes de rajtad mulik hogy tudsz e adni neki egy esèlyt ès hogy a szìved mire vàgyik sokan vannak akik idöskorukra 360 fokos fordulatotvesznek az is a tedöntèsed hogy ha adsz egy esèlyt de làtod hogy nem olyan amilyet te elvàrsz hogy hagyod hogy vagy nem
2021. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tee Gyula. Ha 360 fokot fordul, akkor ugyan oda fordul vissza. Gyakorlatilag nem változik. 180-at akartál írni.
2021. nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A páromat is megkereste így az apja. Az pénzt akart, meg hogy párom költözzön oda hozzá és ápolja.
2021. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!