Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Visszahúzódó egyetemistánál...

Visszahúzódó egyetemistánál drasztikusnak vagy engedékenynek kell lenni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy annyiszor mehet haza, akárhányszor csak akar, és minden nap telefonálnak, vagy meg van húzva a határ, hogy heti egy telefon és havi egy hazautazásra szánt összeg.
2021. nov. 28. 15:10
A kérdező szavazást indított:
Mélyvíz
A fiatal váljon le, ha készen áll
Aranyközépút (komfortérzet megteremtése albérlettel/lakással, de saját lábra állás bátoríása
64 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
WTF!? Meg van szabva, hogy hányszor mehet haza? Meg hányszor telefonálhat? Basszus, ha velem közölték volna, hogy mostantól, csak x alkalommal mehetek haza, akkor nem mentem volna többet. Ilyen komolyan van? Hát ez most nagyon lesokkolt...
2021. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

#1

Tökéletesen egyetértek!

2021. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kérdés úgy ahogy van, nem normális.
2021. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Csórikám, nem csodálom, hogy visszahúzódó lett.
2021. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Felnőtt ismerősöm azt mondta, hogy havi 2 alkalomnál ne nmenjek haza többet.


A briteknél meg a skandináviknál gyakori, hogy kipaterolják otthonról a felnőtt gyereket, mert ők hangosan akarnak szxlni

2021. nov. 28. 15:50
 6/20 anonim ***** válasza:
99%

#5

A "briteknél meg a skandináviknál" pont annyira gyakori, mint a világ összes nációjánál, beleértve ide a magyarokat is.

Van ahol kib.sszák a gyereket, ahogy nagykorú és van ahol 50 évesen is hazamehet a 70 éves szüleihez, akár naponta.


Neked csak a saját családi körülményeid legyenek a mérvadóak és ne törődj vele, hogy a "felnőtt ismerősöd" aki esetleg utálja a családját, hányszor megy haza!

Nem is hiszem, hogy ennyi ésszel egyetemista vagy!

2021. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Idén ez a leg WTF-abb kérdés eddig szerintem.


Anyám sír egy hónapja, hogy most csak 2 naponta hívom...


Amúgy nem az a visszahúzódás, hogy mindig haza akar menni valaki. Én visszahúzódó vagyok, de ha lenne saját szobám, fél évig tuti nem mennék haza a koliból. Nem hiányzik az itthoni veszekedés minden szarért.


A britteknél s a skandinávoknál a gyerekek válnak inkább le, leginkább azért mert megtehetik. Értsd: nem olyanok az albérlet/lakás árak, mint itt.

Amúgy az a "felnőtt" ismerősöd nettó egy barom.

2021. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Vannak érdekes szülők meg kell hagyni.

Orrbaszájba tiltás egyenes következménye a gátlásosság és introvertáltság. Tudom magamról.


Az a szép, hogy az ilyen szülők eszre se veszik magukat.

A gyerek meg tudatalatt ugyanezen minta alapján fogja nevelni a gyerekét.

2021. nov. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

7


Mintha anyámról beszélnél.

37 vagyok de mikor kint voltam, hogy pénzt keressek meg valamennyire érvenyesüljek magam hát állandóan kombinált, hogy biztos azért mentem ki, mert nemvszeretem a szülőket, meghogy aki szereti a szülőjét az nem megy messzire (1200km amúgy, nem az Óceántúl), meghogy azért csinálom, mert amúgy menekülök, meg kint szenvedtetem magam, ahelyett hogy visszamennék majd nefyvenéves fejjel a szülői házba stb stb.


Ezt bakker addig művelte míg meguntam, több év után hazajöttem, azt mostmár úgy vagyok vele, bszok mindenre tartsanak el akkor örökké...

2021. nov. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#8

Itt még egy szó nem hangzott el a Kérdező szüleiről, csak a "felnőtt ismerős" észosztásáról, meg a britek és skandinávok állítólagos szokásairól, a hangos szexelés céljából!:)

2021. nov. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!