Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiam egyedül maradt hogy...

Fiam egyedül maradt hogy tudnék neki barátokat és barátnőt lelni?

Figyelt kérdés
25 éves nincsen senkije rajtam kívül, nem akarom, hogy egyedül maradjon. Gondoltam ha ő nem keres majd én keresek neki
2021. dec. 10. 12:57
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
99%
Ne tedd, majd keres magának ha kell neki valaki.
2021. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Ne tedd. Ez a legborzasztóbb amit valaki megtehet a gyerekével. Ha majd úgy érzi hogy talált valakit, akkor lesz párja nyugi. Nem a te dolgod ezzel foglalkozni, amúgy se mindenki ilyen übertársasági ember. Van aki egyedül jobban el van.
2021. dec. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Ha neked 25 éves fiad van ilyen helyesírással akkor én vagyok a Pápa.
2021. dec. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

#5: Igen, a jó helyesírás mindig is a gyermekvállalás elengedhetetlen feltétele volt. Hülye vagy, már bocs. Édesanyám póc-nak írta a polc-ot, bár annyi eszem lenne, mint neki volt.


Kérdező: ne csinálj semmit, csak árthatsz!

2021. dec. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Sokkal rosszabb ha beleszólsz. Nagyon égő a fiadra nézve, ráadásul ki is röhögik
2021. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%
Ehhez értesz utolsó! Töröltetni minden választ. Aki pedig hülye, -a te szavaiddal élve- az te vagy.
2021. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Annyira bírom azokat, akik felnőtt embereknek is meg akarják mondani, mi a jó nekik. Igen, hiába a gyereked, akkor is felnőtt. Ne szólj bele a társasági életébe, majd ő ismerkedik, ha akar. Egyébként is csak ő tudja ezt megtenni, nincs olyan, hogy majd én “szerzek” valakinek barátokat, pláne párt.
2021. dec. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen hülyeséget...
2021. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

hívd el edzeni, akármit sportolni

foglalkozz vele, vidd emberek közé xd

2021. dec. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonymousreview60 ***** válasza:
85%
Beleavatkozni iszonyat égő lenne neki. Továbbá el is riasztaná a jelölteket. Barátot vagy barátnő szerezni az ember és nem az anya dolga. Az, ha nincsenek barátai, barátnője, sok mindenből eredhet. Ezek megbeszélésére való a pszichológus. Ahhoz érdmes lenne a fiadat elküldeni.
2021. dec. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!