Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

A neten csetelek rendszeresen max. 4 emberrel, de az sem olyan, mint amikor egymás szemébe nézve nevethetünk. A külsőm se riasztó szóval nem értem... Ha mondjuk kirakok egy képet lájkolják ha sokat mondok 10-en... De nem is ez a legnagyobb baj. Hanem hogy a délutánjaimon egyedül vagyok, míg mások egymásnál nevetgélnek. Egyáltalán nem akarok ilyen rajgyerek lenni, csak 1 olyan embert keresnék, aki jó barátnőm lehetne... iskola már elúszott...:/

14/l



2016. febr. 18. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
9%

"külsőm se riasztó szóval nem értem.."

Barátsághoz lényegtelen.

". Ha mondjuk kirakok egy képet lájkolják"

Ez nem függ össze kinézeteddel. XDXD

Keress olyan embereket neten s élőben akivel kitudnál jönni s találkozz vele. Ne félj új embereket megismerni s hozzájuk menni beszélgetni megismerés céljából.

Neten csoportokat is kereshetsz amikben hozzád hasonló személyiségű emberek lehetnek.

2016. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. De hol keressek embereket? :$
2016. febr. 18. 21:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom itt akarsz, arra megy ki a játék.

Amúgy suliba, edzésen, szakkörön.

2016. febr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!