Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kérdeznétek anyukátok...

Mit kérdeznétek anyukátok fiatalkori énjétől?

Figyelt kérdés

Most született kislányom, és szeretném, ha később tudná milyen ember vagyok/voltam fiatalon. Arra gondoltam írok neki egy naplót, amiben elmesélem az eddigi fontosabb pillanataim, és hogy mit gondolok a világról.


Ehhez szeretnék segítséget kérni. Ha anyukátok fiatal énje előttetek lenne, akkor mit kérdeznétek tőle? Mire lennétek kíváncsiak?



2021. dec. 12. 19:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem főleg a gyerekvállalás előtti énedre gondolsz. Jó ötlet egyébként, az anyánkat nehéz nem anyaként látni.

Én csak annyit kérnék az anyukám fiatalkori énjétől, hogy meséljen magáról. Milyen ember ő? Mit szeret, mi zavarja, hogyan gondolkodik bármiről, amit ő fontos kérdésnek tart. Egyáltalán mit tart fontos kérdésnek, mi érdemes szerinte arra, hogy beszéljen róla?

Szerintem írj bármiről, amin a mindennapjaid kapcsán elfilozofálsz. Legyen szó párkapcsolatokról, családi kapcsolatokról, munkáról, tervekről, vágyakról, vagy arról, hogy visszanézve milyennek látod az eddigi életed, a döntéseidet, a sorsodat.

2021. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%
Na ez amugy egy érdekes kérdés :)
2021. dec. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%
Át kell amugy gondolnom még, érdemes rajta gondolkozni szerintem.
2021. dec. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
29%
Én nem írtam ,de jó néhány dolgot elmeséltem elmesélem a gyerekeimnek,ha olyan a szituáció.
2021. dec. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%
Azt, hogy miért apámat választotta? Tudom, ha nem így döntött volna, nem jöttem volna a világra, de akkor is.
2021. dec. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
85%

Hogy mi a francért vállalt, mikor tudta!, hogy én is ugyanolyan beteg leszek, mint ő, mert örökletes betegsége volt.


Szuperjó 14-15 éves koromtól fájdalmakkal élni, és remek lesz, amikor majd már szteroidokat is kell szednem (egyelőre még bírom), aztán vagy tolószékbe kerülök, vagy meghalok.

2021. dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
29%
"mondd már el nekem mit látsz ebben a pasiban (apámban)? Örök rejtély volt számomra. Rusnya is, hülye is, meg is vert mindig. Minek mentél hozzá és szültél 2 gyereket? Megérte miatta otthagyni a sulit? “
2021. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!