Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik így az...

Miért viselkedik így az anyám? Már elköltöztem több éve. És most az érzelmi szálakat is teljesen elvágta kettönk között.

Figyelt kérdés
Idei év pár példa ahogy beszél velem. Ne gyere haza húsvétra. Nőljél már fel! A fa...s..z... verj..em beléd! Mindig én hívtam de már nincs lelki erőm, hogy telefonon is mérhetetlen hangon beszéljen velem. Ő nem keress. Most karácsonykor felhívtam, de egyértelmű volt, hogy örül, hogy nem megyek. Nagyon fáj!!! Miért viselkedik így amikor már több éve elköltöztem? Elég sokáig laktam "otthon", szóval azt se mondatni, hogy nem örült annak, hogy elmentem.
2021. dec. 25. 11:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem szeret. Inkább az a kérdés, miért akarod vele ennek ellenére is a kapcsolatot tartani?
2021. dec. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akármennyire is ellők magától, én szeretem, mert az anyám. Bár ez a szeretet egyre halványabb.
2021. dec. 25. 12:16
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Hát, csak magadnak keresed a bajt...Mazochista vagy?
2021. dec. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem lehet, hogy anyád depressziós?

Volt életemnek egy nagyon sötét korszaka, amikor súlyosan depressziós voltam, olyan szinten, hogy gondot okozott a magam és környezetem rendbetétele is. Akkoriban én sem akartam senkivel, semmilyen kapcsolatban lenni, még az imádott gyerekemmel sem.

Jó, mondjuk én nem beszéltem vele így, de ez egyébként sem stílusom, még a kutyámmal sem.

Viszont, ha anyádnál ez a moslék beszéd volt a megszokott egyébként is, akkor csak a lényegét adja, ...de ezt igazából csak te tudhatod!

2021. dec. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Hagyd. Majd fog ő keresni mikor vénségére szaros pelenkát kéne kiszedni alóla
2021. dec. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak velem beszél ilyen stílusban. Mással olyan kedves, hogy én nézem/néztem, hogy ez most egy másik személyiség? Amint velem beszélt 180 fokos fordulat. Mindig is ez volt. Emlékszem, hogy párszor megkértem hogy kívánjon nekem három jó dolgot. Legelőször leült és búskomoran elkezdet gondolkozni, aztán mérgesen othagyott. Másik alkalommal leszidott, hogy ne zavarjam, hiszen pihen. Amikor felkelt a neten keresett valamit azt mondta, hogy olvassam el keresett jó kívánságokat. Másokkal kedves, tud beszélgetni velük. Teljesen más személyiség. Most először nem mentem "haza" karácsonykor, nagyon fáj... Bár tudom mostantól egészen más lesz vele a kapcsolatom. Fáj a lelkem. Nincs családom, nincs anyám, nincs senkim.
2021. dec. 25. 12:28
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd ezt tovább. Semmi értelme. Keress partnert magadnak.
2021. dec. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyád pszichopata személyiségjegyekkel rendelkezik...
2021. dec. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
94%

Mivel édesapádról nem írsz, így gyanítom, hogy anyád egyedül nevelt fel. Szerintem apádra emlékezteted, ebből kifolyólag viselkedhet így veled. Mondjuk ez nem adhatna okot egy anyának, hogy így bánjon a gyermekével, de sajnos vannak ilyenek is.

Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy. Kívánom, hogy találd meg a megfelelő társat magadnak, és olyan életet élj, amilyet mindig is szerettél volna.

2021. dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt el kell fogadni, hogy vannak akik nem viszonozzák a szeretetünket. Sokszor a saját családtagjaink, szüleink sem.


Másrészt vannak mérgező emberek, akikkel egyszerűen meg kell szakítani a kapcsolatot. Akkor is ha ezek a saját szüleink.

2021. dec. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!