Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én gondolom rosszúl? A...

Én gondolom rosszúl? A helyzet az hogy én korán,17 évesen elköltöztem otthonról,és habár..

Figyelt kérdés
...tartottuk a kapcsolatot,minden nap nem beszéltünk,csak kb heti kétszer,úgy hogy nekem ez a normális. Úgy hogy lehet csak nekem fura hogy a párom,aki 47 éves,minden nap beszél vidón az anyjával,és mióta az unoka megszületett(lassan 3 hónapos),a párom anyukája követeli a mindennapos videót,de személyesen még nem jött el megnézni (260 km-re laknak),na de mégis. Szóval az lenne a kérdés hogy én gondolom rosszúl vagy tényleg túlzás az hogy minden nap fotót követel nagymama,illetve videóhívást?
2020. dec. 18. 16:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
*rosszul
2020. dec. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%

Örülj neki hogy szereti az unokáját és érdekli hogy mi van vele. Így van a gyereked életében plusz egy ember aki szereti és akire majd mindig számíthat. Már ha nem marod el...

Azért mert a te családod diszfunkcionális, nem kéne a normális, összetartó, törődő családokat abnormálisnak tartani.

2020. dec. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Ha téged zavar, akkor túlzás. Fotót küldeni nem nagy cucc szerintem, de a napi videóhívás engem idegesítene.
2020. dec. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Kevesebb vagy ezáltal? Pénzedbe kerül? Miben vagy ezzel megrövidítve?

Teljesen normális, hogy egy világjárvány közepén egy októberben született babát 260 km-ről nem látogat, viszont nyilván van rá igénye, hogy lássa.

2020. dec. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
Te gondolod rosszul Kérdező.
2020. dec. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Elmondom miért zavar.

Mert vannak nagyon nehéz napjaink,amikor a gyerek nyűgös,egész nap sír,nem tudok sajnos ilyenkor semmit megcsinálni,szalad a ház,és akkor még jön ez a 'kötelező' videóhívás,de az bezzeg már nem megy hogy beüljön az autóba és eljöjjön megnézni. A húgom svájcban él,de még ő is hamarabb látja mint a nagymama.

2020. dec. 18. 16:30
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Napi videohívást én is soknak gondolom. Heti egyszer normális.
2020. dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

#6

A fia mit mondd erre?

Mivel nem neked kell szerepelned a videóban, hanem neki és a babának egy pár percig. Ha a férjed nem akarná, nem csinálná.

A kupi?

Biztos nem a lakásra kíváncsi a nagymama.

2020. dec. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem azért hisztizel, mert a férjednek normális családja van, neked meg nem. De ha már mindenképpen irigykedsz valakire, akkor irigykedj arra a több milió másik emberre, akinek szintén normális a családja, ne pont a férjedre, ez annyira undorító, mocskos dolog. Ultra gáz, hogy pont a férjedben látsz ellenséget. És nem, nem túlzás, én naponta többször is beszélek anyukámmal, akkor egy friss nagymama, aki otthon ül és a covid miatt amúgy is bekattan, persze hogy még látni is akarja mindennap az unokát. Képzelheted, mennyire szeretné élőben megnézni, de kipurcanni nyilván nem szeretne.
2020. dec. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A párom azt szokta mondani,hogy tudjuk le,hívjuk fel anyámat.

Tehát biztos neki is terhes kicsit a dolog,de az anyja sokszor jön az érzelmi zsarolással,és akkor megsajnálja.

Egyébként meg nyílván nem kell nekem is szerepelnem a videóhívásban,de hallom a kéretlen tanácsokat,hogy mit hogy kellene a gyerkőccel csinálnunk. Hogy nem jól tartjuk,hogy biztos azért sír mert éhes(persze nem adok neki enni),stb...és erre nagyon nincs szükségem egy nehèz nap végén

2020. dec. 18. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!