Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek kivételezés esetén?

Mit tegyek kivételezés esetén?

Figyelt kérdés

Felnőtt vagyok de még így is nagyon fáj, hogy anyám engem nem szeret csak a kishúgomat. 27 éves vagyok, ő 25 és kapott egy házat ajándékba (anyám építtette neki tavaly), én viszont nem tárolhatok költözésem idejére sem 2-3 dobozt anyámnál, albérletváltás esetén.

Rengeteg kis és nagy példát tudnék felhozni de nem is ez a lényeg, hanem hogy hogyan tudnék megbírkózni ezzel?

Hogy felnőttem, de az anyai szeretet hiánya és az, hogy a testvérem megkapja mardos


2021. dec. 29. 17:15
 1/8 Savlekotő ***** válasza:
88%

Pszichológus,pszichoterápia,szakkör, mert addig fog mardosni amíg beteggé teszed magad. Ne várj mástól olyat mire nem képes,ne másoktól tedd függővé a saját életedet boldogságodat. Vannak fájdalmak amiket el kell engedni le kell tenni mert nehezék.. Ajánlom a Dalai Láma a boldogság művészete könyvet.

70F

2021. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd meg vele a kapcsolatot és tudatosítsd benne hogy öreg korára se számítson rád. Utána vedd magad körül olyan emberekkel akik szeretnek
2021. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tedx le ezt a csomsgot, ne ragódj rajta. Fölösleges. Felnőtt ember vsgy, előre nezz, ne hátra.

Ha egyedül nem megy, keress egy jó pszichológust.

Ne mergezd a lelkedet ezzel.

2021. dec. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Ne veszekedés közben, hanem nyugodt hangvétellel kérdezd meg egyszer tőle mindazt, amit ide írtál (sőt többet is, mert bizonyára van még kérdésed hozzá).
2021. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

4!


Minek? Hogy mondjuk azt hallja, a Jutkat jobban szeretem? Totál értelmetlen. El kell fogadni hogy ez van és ennyi.

2021. dec. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakember segítsége? Sima pszichologus.
2021. dec. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Keresni fogok egy pszichológust
2021. dec. 29. 23:13
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz odáig eljutni, de megfelelő önismerettel el lehet. Rájössz, hogy ez nem téged jellemez, hanem anyádat. Az ő kis világát. Te ettől se kevesebb, se rosszabb nem leszel, hogy ő ilyen. Ugyanolyan teljes értékű ember vagy, attól még, hogy ő xarul csinálja.
2021. dec. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!