Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ordibál anyám MINDEN NAP?

Miért ordibál anyám MINDEN NAP?

Figyelt kérdés

Pár éve kezdődött... kb. 10 éves voltam, amikor minden indok nélkül először csak néha aztán rendszeresen elkezdett kiabálni, kritizálni. Kisgyerek voltam úgyhogy nem értettem, hogy miért kapom vagy hogy mit csinálok rosszul. Úgy gondolom hatásos volt a kiabálás, mert azóta eltelt közel 6 év és ez az ordibálós ügy "súlyosabb" lett. Amikor hazaér a munkából akkor kezdődik fekete leves. Megérkezik, paracsolgat. Pl. vegyem be a vitamint, amit elfelejtettem bevenni. Mondom neki, hogy várjon egy picit. Egyből megy az ordibálás, hogy: "Nem mindjárt, hanem most!"


Oké én odamegyek és beveszem. De onnantól kezdve ennyi volt a jókedvemnek, mert az indokolatlan ordibiálás után kb. 2 órán át duzzog, utána elkezd jópofizni és, ha én nem jópofizok akkor ordibál de akkor már elég masszívan. Régebben előfordult az is, hogy egy ilyen után nekem vágott egy vállfát vagy idegességében bedobja a szobámba a mosogató kosarat. Volt olyan is nyáron, hogy nem előre ültem a kocsiban, hanem hátra és konkrétan kirakott az autóbol, hogy gyalogoljak haza, ami legalább 1 falura van onnan ahol kirakott. Nem értem miért kapom, meglehetne normálisan is beszélni én nyitott vagyok mindenre de nekem ebből elegem van és nem bírok sokáig. Már szinte rettegek, ha meghallom azt a hangját, ami nem kedves. Mit tegyek?



2021. dec. 30. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Kérdezd meg apádat!
2021. dec. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%

Most lettél tinédzser... Ennyi.

Ha kér valamire édesanyád, főleg ha elfelejtettem valamit, akkor csináld meg. Nem később, h megint elfelejtsed!

És kérd meg szépen, h ne ordibaljon veled, mert rosszul esik.

2021. dec. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Elment az esze, elmegyógy, pszihiátria
2021. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet hogy stikában piál? Ez nagyon úgy tűnik.
2021. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Menekülj amíg nem késő
2021. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Addig is sz.rd le
2021. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Borderline személyiségzavaros. Nem marad más, mint érettségiig kibírni, utána költözni és haza se nézni.
2021. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudja kezelni az indulatait
2021. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
83%
Pacsi. Nekem is ilyenek. Minden szarért veszekednek. Mindent tudni akarnak, mindenbe beleszólnak. Nem tudom mikor lesz ennek vége, de már várom az egyetemet.
2021. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
47%
Klimax vagy csak simán szar az élete és ezt rajtad vezeti le.
2021. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!