Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális dolog?

Figyelt kérdés

Randizok egy nővel.Egyedül él a fiával.A fia 15 éves.

Ahogy ismerem meg a nőt,és az életüket folyton elképedek.

14 éves koráig együtt aludtak,a gyerek nem bírt leszakadni róla.Mindenben 15 évesen is ki kell szolgálni.Fürdővizet enged neki az anyja,beágyaz helyette,ha nem segít neki a tanulásban inkább nem tanul semmit.13 éves koráig a fogait is ő mosta.

Mikor belép a házba ledobja az előszobába a táskáját.A anyja szedi össze utána a dolgait.Mindenért szólni kell a gyereknek,hogy feküdjön le időbe,keljen fel időbe hogy ne késsen el.

Ezek természetes dolgok?

Én ahogy visszagondolok a kamaszkoromra azért nem voltam ennyire lusta és életképtelen.



2022. jan. 2. 14:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell ezzel foglalkoznod, nem a te dolgod, ha az anya így alakította a kapcsolatát a gyerekével, az az ő hibája. Nemsokára már kamaszodni fog a fiúcska és terhes lesz neki az anyja viselkedése.
2022. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#12

Csak az anyja meg nekem panaszkodik,na nem komolyan.Csak olyan sóhajtozva hogy ezt is még meg kell csinálni meg azt is.És mindent megcsinál,mert a gyereke.Csak dupla annyi így a feladata mint egy másik anyának akinek 15 éves gyereke van.

És emiatt fáradtabb is,kedvetlenebb is,kevesebb ideje van rám is.

Azt is pontosan tudja hogy a gyerek mikor nagyvécézik.Ha attól eltér,akkor elbeszélget vele hogy minden oké-e.De minden pisilés után megy be utána a wc-be,letörölni a kagylót utána.Mert a gyereknek szokása lepisilni.

2022. jan. 2. 16:17
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
"Csak az anyja meg nekem panaszkodik" Erről is csak ő tudna tenni, de úgysem fog, mert 15 éve így megy, akkor már ezt hogyan lehetne abbahagyni? Sehogy. Az idő majd megoldja.
2022. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
95%
Én hanyagolnám ezt a nőt, mert a kisfia még 40 évesen is a kisfia lesz, te pedig leghátul kullogsz majd a listáján.
2022. jan. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
95%

Nekem van olyan ismerősöm, akinek a 40 éves fia, "nem tud" megkenni és felvágni egy kenyeret.


Én nem biztos, hogy magamra vállalnám a szembesítést, mert kb. lehetetlen. Ha tudsz menekülj, ha nem, akkor felvetném, hogy mi lenne, ha elmennénk családterápiára, mert szerintem lehet, hogy a fiának és neki és nekem is jót tenne, ha valaki segítene kialakítani egy közös napirendet.

2022. jan. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!