Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Adott x férfi (23 éves) aki dolgozik már 2 éve a lakhelyétől 150 km-re, de a fizetését nem ő kapja meg, hanem a szülei számlájára megy. Ebből ő kap annyit, hogy a minimálisra elég neki, kajára esetleg futja, de ennyi. A saját fizetésével a szülei rendelkeznek, és sokszor annyit küldenek csak neki ebből el, hogy épp hogy ételre futja, de olyan is volt már, hogy hónap végén még nagyon kaját se tudott magának venni. Pedig amúgy nem keres keveset, 230 nettót kap. A szülők meg nem szegények, csak eléggé költekezősek, hülyeségeket vesznek csak, és a srác az otthon élő 2 húga miatt nem is kéri, hogy ő kapja a fizetését,mert úgy van vele, hogy előlük nem akarja elvenni a pénzt. Csak az a baj, hogy az anyuka a nagyrészét úgysem a gyerekekre költi, hanem a saját hobbijára. Egyszerűbb lenne, ha a srác maga venne dolgokat a 2 kislánynak, vagy adna nekik pénzt, de nem az anyjának kellene kezelni. Sokat panaszkodik, hogy rossz, hogy nincs pénze, de mégis hagyja ezt a helyzetet így, mert szerinte ez így normális.
2015. okt. 1. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a fiatalember tudna változtatni. Miért nem teszi?
2015. okt. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

elküldenék 30at

és a többi az enyém

ha kell valami a gyereknek akkor megvenném és postáznám

ennyi


és nem normális ez a helyzet !!!!

2015. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Ha szerinte normális, semmi közöd hozzá.

Tehetne ellene, de nem akar, fogadd el.

2015. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ha ilyen hülye megérdemli...

elvileg felnőtt ember, bemegy az otpbe csináltat egy számlaszámot és bent a munkahelyén is mondja,hogy ezentúl erre kéri a fizut..ha a szülei hőbörögnek,akkor el tud költözni 230ból bőven.

bár nekem 14 éves koromban is egyértelmű volt,hogy csinálunk nekem is számlát és arra jött mindig a diákmunkás pénzem.

2015. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én sem értem, és nem is érdekelne, ha nem mindig nekem panaszkodna, sőt, nem mindig tőlem akarna kölcsönkérni.

Amúgy az egyik barátomról van szó, amúgy elég értelmes a srác, nem értem ezt miért hagyja.

2015. okt. 1. 18:13
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

LoL.

Aki ennyire ostoba felőlem éhen is dögölhet.

2015. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kölcsön helyett adj tanácsot neki!


Tényleg nem értem, az egyik előző már leírta, egyszerűen kell csináltatnia egy bankszámlát. Ha a húgait akarja támogatni, akkor azt megtehetné úgy is, hogy ő maga nem éhezik.

2015. okt. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezt már én is elmondtam neki annyiszor, de nem képes felfogni. Ugyanezt mondtam neki én is, hogy menjen be és csináljon egy bankszámlát, amit lead a munkahelyen. De azóta se semmi. De én megmondtam már neki, hogy nem adok kölcsön, de utána meg nekem van bűntudatom, mikor látom, hogy eszi kb az üres zsömlét.
2015. okt. 1. 18:37
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

hagyd beken.

erre mondjak aki hulye haljon meg...

2015. okt. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Ebbe az esetben jelezném a munkahejemen h ezentul kpba kérem a fizut axtán vennék egy műbrokit és elküldeném édesanyámnak.
2015. okt. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!