Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnál is ilyen helyzetek...

Másnál is ilyen helyzetek uralkodnak ha az oltásról van szó?

Figyelt kérdés

Ugye vannak, nagy oltásellenesek, nos az én szüleim habzószájú oltáspártiak. Én sem vagyok ellene, sőt hármunk közül én oltakoztam először, igaz az igazolvány miatt de úgyis mentem volna.

Most kéne a harmadik oltás, apámék bekattantak egy hónapja, hogy ők mennek, és menjek én is, végül elmentek nélkülem, de azóta csesztetnek vele, és már nagyon durván lehordanak miatta.. megmondtam hogy majd a vizsgaidőszak után elmegyek, és mindenképp elmennék, mert szputnyikot kaptam, és szeretnék nyáron külföldre menni, kéne egy moderna vagy pfizer, erre ma is elkezdte apám hogy milyen ökör vagyok, megfenyegetett hogy felpofoz, és azt mondta úgy felidegesítettem azzal hogy ilyen hülye vagyok, hogy legszívesebben felrúgna. Pedig megint ők hozták fel a témát, én meg sem szólaltam szinte, csak annyit mondtam hogy hagyjanak már vele, saját magukat felpörgették és elmondtak mindennek..

Nálatok is ez van? rohadtul unom már ezt az egész oltási megosztottságot és a folyamatos politizálást, mindenki gyűlölködik, és ócsárolják egymást.



2022. jan. 2. 18:39
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk nincs ilyen probléma, minden családtag véleményét tiszteletben tartjuk. De ismerősömet ott hagyta a férje, mert nem engedte beoltatni 12 éves kislányát. Nem azért, mert oltásellenes, ő is be van oltva, csak még nem tudja, hosszú távon nem lesz-e valami mellékhatása a vakcinának a gyereknél.
2022. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
40%

Nem mintha bármelyik oldalt támogatnám erősen, de fura



Felnőttnek lehet hosszútávú?

A gyerek kapja el a covidot nyugodtan, a hosszútávú hatasival?

2022. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
62%
1 fájzerral/modernaval nem mész te kulfoldre...
2022. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
89%

Igen, és? Nem vagy egyedül. És nem csak az "oltáspártiak" csinálnak ilyet.

Az én családomban inkább az oltásellenesek ilyenek. Nagyanyám pl megrögzött már benne egészen. Mindennap zaklat vele, hogy ugye nem vagyok beoltva, mert a beoltottak meghalnak?! Neki most pl kórházba kellene mennie, de azt mondta hogy csak halottaságyban vihetik be, mert őt a kórházban "lefognák és beoltanák" és akkor már nem jönne ki többet élve.

Szóval nem kell a feszültségkeltés van ilyen mindkét oldalról.

2022. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
23%

1. Fázis:


2019.December – 2020.Március: Szimulálni egy fenyegetést és félelmet kelteni. Beindítani egy pandémiát kínában. Megölni több ezer embert. Növelni a halálozások számát. Már az elején az oltásról beszélni. A Médiában csak is erről a Covid-19ről beszélni.


Végeredmény: Félelem és pánikkeltés.


2. Fázis:


2020.Március-2020.December: Viszályt szítani a nép között. Alkotmányellenes intézkedések bevezetése. Kereskedelem és gazdaság megbénítása. Lázadók megbélyegzése és kigúnyolása. Cenzúrázni a lázadókat és a lázadó vezetőket a közösségi médián keresztül( Youtube, Google, Facebook, instagram stb. ) Orrtúrkálós teszt általánosítása. Az engedetlenek büntetése. Zavart kelteni a kórházban ápoltak és halottak számában. Valamennyi hatékony kezelés és gyógymód eltüntetése és kizárása a piacról.


Végeredmény: elkeseredés, szorongás, félelem. A lakosság egyre nagyobb megosztása.


3. Fázis:


2020.December-2021.Június: Felajánlani egy ingyenes vakcinát mindenkinek, megígérni a teljes immunitást és védelmet a covid-19 ellen, hogy visszatérjünk a normális élethez. Célként a csorda immunizálását kell kitúzni. Eltüntetni az eredményeket a káros hatásokról és elhalálozásokról. A vakcina káros hatásait bemutatni mint a betegség és a virus természetes hatása. Indokot találni a kényszerintézkedések fenntartására a kívánt immunítás elérésének elmulasztása esetén. Megbüntetni és felfüggeszteni azon orvosokat aki nem az előírt „gyógymódot” alkalmazza.


Végeredmény: Kétségek és félelem, árulás érzése az oltottak között. Oltatlanok elszigetelése. Szétválasztási taktika.


4. Fázis:


2021. Junius-2021. Október: QR-Kód, zöldkártya elterjesztése. Megjutlmazni útlevéllel aki beadatja a vakcinát. És eltiltani azt aki megtagadja. Mozgalmat indítani a kiváltságosok számára(oltott) és büntetni az ellenkezőket (oltatlan). Megtagadni a munkalehetőséget és a tanulást a nem oltottak számára.


Végeredmény: Első lépés a digitális megfigyelés felé és a megtagadók leszegényítése.


MOST JÖN A JAVA!


5. Fázis


2021.November-2022.Március: Megerősíteni és tovább növelni a káoszt az oltott és az oltatlanok között. Robbanásszerű élelmiszer és áruhiány. Megállítani a realgazdaságot és bezárni kis és középvállalkozásokat, gyárakat. Megnövelni a munkanélküliséget. A 3. oltás beadása. KÖTELEZNI MINDENKIT AZ OLTÁSRA. A Variánsok mitoszának megerősítése. Az oltás hatékonyságának és az immunitásnak a bizonygatása. Démonizálni a nem oltottakat. Őket okolni a halálozásokért. Bevezetni a digitális felismerést mindenkinek. QR kód-ban Személyi ig., útlevél, anykönyvi kivonat, TB kártya, jogosítvány stb. Összevonása. Hadiállapot bevezetése.


Végeredmény: A teljes digitális megfigyelés két szakaszának végrehajtása. Az oltást megtagadók bebörtönzése vagy megszüntetése.


6. Fázis:


2022.Március-2022.Szeptember: Az államadóság és a kézpénz felszámolása. A tőzsdei összeomlás elindítása. A Bankok veszteségének visszatérítése a magánszámlákról. A Great reset beindítása. Digitális fizetés kötelezése. Az összes érték, magán ingatlan és föld elkobzása. Gyógyszerhasználat betiltása. Kötelező oltás 6-8 hónaponként. Kötelező diétát bevezetni a WHO 1963as dokumentuma alapján. (Műhús, rovarok)


Végeredmény: Digitális ellenőrzés teljes körű elterjesztése. Az új világrend kiterjesztése az egész földre.


7. Fázis:


2022. Szeptember- 2023. Március: Társadalmi pontrendszer általánosítása és kiterjesztett megfigyelés a Kínai rendszer alapján. Katonai fegyelemtartás. Az összes tiltakozó eltörlése. Beindítani az egész világon az elektromágneses frekvenciákat (5G) a biometrikus vezérléshez, a gondolatok, érzelmek és viselkedés ellenőrzéséhez. Tömeges népírtás aktiválása. Chip karba ültetése.


Végeredmény: Az új világrend bevezetése 2030-ig.

2022. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
83%
"Félelem és pánikkeltés." 5-ös És amit te csinálsz, az mi? :D :D
2022. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
87%
6, a kérdésre nem válasz, az tuti
2022. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk nincs ilyen, de anyáddal beszélj, hogy hagyja ott apádat, rettenetesen agresszív dolgokat mondott neked, ezt egy nőnek sem lenne szabad eltűrnie, hogy a gyerekével így beszéljen a gyerek apja. Őt is félelemben tartja, hidd el. Nem meri otthagyni, sakkban tartja, attól fél anyád, hogy szétveri a fejét apád, ha ott meri hagyni. Segíts neki elköltözni, otthagyni apádat.
2022. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
8, igazad van, anya is mindig mondja hogy "nem lenne mégegy hülye nő aki ezt eltűrné neki", de most sajnos egy oldalon vannak.. voltak rosszabb idők, amikor anyámmal is így bánt, mindig mondtam neki hogy én a helyében már rég otthagytam volna, igazat is adott mindig de ha arról lenne szó hat lóval se lehetne elszakítani tőle.. nem ver minket vagy ilyesmi, de az is elég szar hogy napi szinten úgy beszél velünk mint a kutyával
2022. jan. 2. 20:02
 10/43 puritan ***** válasza:
87%

#5

Ilyen jókat már régen röhögtem... :-)


Ezt szerintem az ezotéria témába kellett volna tenni, ott vannak hasonló színvonalú írások.

2022. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!