Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van, hogy sokszor levegőnek...

Van, hogy sokszor levegőnek érzem magam. Kizárnak sok mindenből, és ködnek néznek. Főleg a családom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beszélgetés közben ha egy-két szót is szólok, még el sem kezdtem a mondatot, de mindig egy családtagom már közbevággott egy totál másik témával. Ha meg mondom hogy várd ki amíg elmondom azt az egy nyüves mondatot, csak nevetnek.
2022. jan. 10. 22:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

Meghajlok tudásod előtt, kedves 7:56-os!

Ja, először úgy írtam, hogy e felett a kor felett, aztán átírtam mert olyan kecskemekegésnek tűnt, de legyen, túldíszítettem. :)

És igen, áttételezek meg projektálok meg minden egyéb cifraság, de még mindig azt gondolom, hogy kis buksisimogató megmosolygások miatt ez a kérdés nem született volna meg. És azt is gondolom, hogy ha lenne valaki a kérdező környezetében aki hozzá közel áll, megbízható és érzelmileg elérhető, az pont nem hagyná, hogy így bánjanak vele. És (azért nem valamint mert az hátha díszítő szó) azt is gondolom, hogy akit -abban a közegben ahol őt elfogadni és bátorítani kellene- ilyen szinten néznek "ködnek" annak nagyon nehéz lesz bárhol máshol kiengedni a hangját. Ne legyen primadonna, legyen flegma. Ne végleg, csak amíg meg nem lepődnek a megszokott (behúzom a nyakam) viselkedésével ellentétes magatartásán. De még egyszer hangsúlyozom, ezt csak én gondolom így, hozzátéve az én környezetemben nem tűrném el, hogy bárkivel így viselkedjenek.

Kérdező, ne hallgass rám! Ölellek és megértelek.

2022. jan. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!