Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hey! Arrol van szó hogy a...

Hey! Arrol van szó hogy a szüleim elvaltak És apa folyton elvisz magához, és törődik velem. Anyuval élek. Anyukámnak van egy barátja és azóta nem törődik velem levegőnek néz pedig jo volt a kapcsolatunk előtte. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
13/L
2018. jan. 2. 20:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Sokat irtam még nem csak ennyit,csak a gyakori kérdések oldal ki töröltette velem mert hogy túl hosszú,pedig másnál is láttam már olyan hosszú kérdést vagy hogy mondjam, és bocsánat hogy össze szedetlen de nagyon dühös vagyok már.
2018. jan. 2. 20:35
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor higgadj le annyira, hogy összeszedett kérdést tudj feltenni, amit komolyan tud venni egy válaszoló.
2018. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Szia! Kicsit kozhelyes, de ez az elet rendje. Miota vagy egyedul anyukaddal? Ha regebb ota (par ev), akkor most nagyon nagy valtasnak elheted meg es azert erzed ugy mintha levegonek nezne. De biztos ugyanugy szeret es lehet eszre se veszi, hogy te most ki vagy akadva.

Egy felntt nonek egy felnott ferfira van szuksege altalaban es egyutt elnek le sok sok evet. A gyerekeinket meg felneveljuk es kirepulnek es ok s tarsat valasztanak.

Orulj, hogy anyukad vegre talalt valakit, akivel egyutt lehet felnottkent. Az elso langolo szerelem ugyis mulik egy fel ev utan es akkor magatol is tobbet foglalkozna veled.

Ami viszont fontos a megerteseden tul, az az hogy azert anyukadnak mondd el, hogy te ugy erzed veled sokkal kevesebbet foglalkozik mint elotte. De ne kerd es nem is varhatod, hogy ugyanannyit foglalkozzon veled mint a baratja elott. Viszont kerheted, hogy pl. Legyenek kethetente egy csajos estetek vagy hasonlo vagy napi fel ora, amikor lefekves elott csak veled beszelget.


(38 elvalt no, akinek a gyereke a parjara nagyon feltekeny)

2018. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
96%

Legyél türelmes. A szerelem szó szerint elveszi az ember eszét, az agyban lezajló kémiai változások miatt. Ha új kapcsolat, kkor valószínűleg hamarosan minden visszaáll a a régi kerékvágásba, hiszen jó volt a kapcsolatotok. Ha nem változik, és rosszul viseled, akkor érdemes lehet elgondolkoznod rajta hogy (egy időre) apukádhoz költözöl. Arra viszont számíts, hogy ha vele fogsz élni, megváltozik majd a kapcsolatotok, hiszen már nem csak pátyolgatnia kell, hanem nevelnie is, ő lesz felelős érted minden nap egész nap, és ez mentálisan megterhelő. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy rosszabb lesz a kapcsolatotok, de egészen más (pláne ha már évekkel ezelőtt volt a válás)


Kitartást és sok szerencsét

22/l


Ui: Az oldalon a kérdéseknek két része van. Egy "kérdés" és egy "magyarázat". A kérdés csak rövid lehet, a magyarázat (ahová azt írtad "13/L") pedig lehet sokkal hosszabb. Nemtudom, hogy van-e korlátja egyáltalán, és ha igen hány karakter, de olyan kisregényeket írnak itt egyesek, hogy tényleg bármilyen bő kifejtésre elég.

2018. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

0. lépés: Vegyél egy nagy levegőt, nyugodj meg, írd le a teljes sztorit. A kommentelés során nem igazán van karakterlimit, hallgatjuk szívesen akár a kisregényedet is :)


Ettől függetlenül egy általános tanács:

1.: Adj egy kis időt anyukádnak.

2.: Ha nem javul a helyzet, akkor megpróbálhatsz pl apukádhoz költözni. Amennyiben ezt anyukád nem támogatja, az nem számít, a hivatalos szervek is tudnak ebben segíteni. Ezzel kapcsolatban fogadd meg a fentiek tanácsát: amíg hetente 1-2 napot gond nélkül el lehet tölteni egy gyerekkel, addig egy gyerek nevelése elég nagy felelősség, így ez kihatással lehet apukádra, habár a levegőnek nézésnél rosszabb csak nem lesz.

2018. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3%
Az van hohy anyádnaka most az új bikuci SOKKAL FONTOSABB mint te.
2018. jan. 3. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem tehetsz, fogadd el.


Én nagyon örültem, hogy apa végre talált valakit anya halála után, de annak, hogy kb. 10 éve majdhogynem leszar, már kevésbé.


Értem én, hogy szerelmes (volt), meg boldog (volt) az új nővel, de az nem jelenti azt, hogy CSALÁDJÁT teljesen háttérbe kell szorítania.


Nekem is van párom, másfél éve (lassan kettő), 1000km-re költöztem, mégis hetente írok apának, meg a rokonoknak, ő meg jó, ha félévente válaszol rá.

Szrul esik, úgy érzem, abszolút nem vagyok neki fontos, és ha ott van a mostohaanyám, egy darab szót nem szól hozzám.


28n

2018. jan. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!