Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak anyámmal, hogy...

Mit csináljak anyámmal, hogy ne viselkedjen így a húgommal?

Figyelt kérdés

Sokszor kiabál vele, néha meg is üti. Nem lehet saját akarata, ha valami nem tetszik neki akkor el van intezve annyival, hogy "jó' van az úgy".

Hétvégén otthon voltam és csak annyi történt, hogy húgom sok üdìtőt ivott, ezért anyámnak nem jutott annyi (vagy egyaltalán nem is ivott belőle) és ezért le kis kurvázta a saját lányát. Én mondtam neki, hogy te beteg vagy fejben, de nem szólt rá semmit.

Húgom 13 éves amúgy, én már 23 és nem élek otthon.


2022. jan. 11. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Elég beteg anyatok van.

Magamhoz venném a húgom, így nem lesz egy fényes jövője

2022. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Amikor megüti a húgodat, te is üsd meg anyádat.


Apám is csak addig ütötte anyámat, amíg be nem törtem az orrát. Furcsa módon utána már nem emelt rá kezet.

2022. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Volt már, csak akkor a bántalmazott, leqrvázott lány szemszögéből...
2022. jan. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
3# én nem láttam a múltkorit, de ebből a kérdésből süt, hogy a bántalmazott írta a nővér szemszögéből. Vagy kitaláció, vagy a másik kérdésnél megkapta, hogy biztos anyukádnak életmentő volt az üdítő, és amíg az ő kenyerét eszed... bla. bla. és most így próbálkozik keresni az igazát. Pedig itt hiába állunk mellé, az ő helyzetén semmit nem változtat :(
2022. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Ugyanaz a kerettörténet megint.
2022. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!