Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, mi történt velem, anélkül, hogy megutálnának?

Figyelt kérdés

Volt egy pár hónapos viszonyom egy nálam idősebb, nős férfival. Aki sajnos az ő baráti társaságukban van... Sokáig semmi nem történt a csókon kívül, de a részletekbe annyira nem mennék bele. Mikor azt kezdtem érezni, hogy én többet akarok, elmondtam neki, hogy mit szeretnék, hogy szeretném, de a szeretője senkinek nem akarok lenni. És hogy döntsön, hogy vagy elválik és velem lesz, vagy a feleségével marad, de akkor nincs több titkos találka, meg üzenet. Ez volt decemberben. Még aznap este elmondta a feleségének, hogy válni szeretne, és másnap elköltözött. Karácsony előtt nem akartuk ledobni a bombát, tavasszal szerettük volna elkezdeni csepegtetni az infókat a családunknak. Szilveszter után viszont se szó, se beszéd közölte, hogy ez közöttünk nem fog működni és hogy jobb lenne, ha hanyagolnánk egymást. Kérdeztem, hogy lett-e más valaki, vagy mi történt, de mondta, hogy nem, semmi ilyesmi, csak tudja, hogy nekem nem rá van szükségem. Aztán rá 2 napra meséli az anyám, hogy képzeljem, visszaköltözött a feleségéhez. Írtam neki, hogy hallom nincsen senkid, aztán le is tiltottam mindenhol, még a telefonszámát is. Megkeresett e-mailben, hogy miért tiltottam le, meg hogy nem ez a megoldás és beszéljük meg. Eljött múlt héten, elkezdett magyarázkodni, hogy ő ennek az én érdekemben vetett véget, és hogy el nem tudom képzelni, hogyha ez kiderülne, abból milyen botrány lenne, meg hogy közel 50 évesen nem kezd csak úgy új életet már az ember. Aztán este újabb e-mail várt, hogy hiányzom neki és velem szeretne lenni, talán elhamarkodott döntést hozott, de közben ha velem van, sokszor érzi magát bűnösnek. Válaszoltam neki annyit, hogy nincs kedvem a játszmákhoz, meg hogy mindig azon gondolkozzak, éppen mikor hagy el. Azóta is keres, meg hogy én sokkal jobb vagyok, mint a felesége és senki iránt nem érezte még ezt, bármit megtenne értem... Hát köszi, mégis ki lettem rakva, mint az a bizonyos macska.


Azóta nagyon magam alatt vagyok, napi 14-15 órákat alszom, jegeskávén és pár csík édesburgonyán kívül alig fogyasztok mást. Ha ébren vagyok, általában sírom, vagy gyomorgörcsöm és hányingerem van. A szemeim, arcom fel van dagadva, nem vagyok önmagam. A szüleim is érzik ezt, még telefonon is. Sosem titkolóztam előttük, mindent megbeszélünk. És barátok, barátnők ide, vagy oda, de a legjobb tanácsokat is tőlük kaptam mindig.

De nem tudom, ezt hogy mondhatnám meg nekik. Vagy inkább ne tegyem?

(tudom, hogy elítélendő, amit tettem/tettünk és undorodom is magamtól, meg ettől az egész helyzettől, nem kellenek a plusz megjegyzések, jelzők)



2022. jan. 11. 13:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
66%
Egyébként nem tudom: miképpen mondd el nekik, nagyot fognak csalódni. Lehet hogy a kalandorka illető nem mondja el nekik, nem derül ki, nem tudom...
2022. jan. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudhatjuk,lehet,hogy te is egy ilyen felrekacsintas eredmenye vagy.
2022. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen jól intézted, továbbra is ignoráld azt a szerencsétlent. A szüleidnek pedig nem kell tudniuk.

Itt az egyetlen tanács az, hogy telik az idő és egyre jobban fogod érezni magad, bárátnőzz, bulizz, kezdj bele egy jó könyvbe, sorozatba, sportolj, keress valami új hobbit, ezek segítenek elütni az időt és fel is gyorsítja a folyamatot, ha elfoglalod magad.

Egyébként ha nekem lelki problémám van, akkor a youtube-on szoktam keresni pszichológiai videókat a témában, pl hogyan dolgozz fel egy szakítást, a szerető témakörben is biztos van egy csomó.

2022. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
80%
Te nagyon buta vagy, ne haragudj! A pasinak igaza van, nem erre van szüksèged, egyszer ezt megköszönöd neki. Egyrészt sosem hagynà ott a felesègèt, a biztonsàgot amiben eddig èlt. Te szinte gyerek vagy, később ez a nagy korkülönbség probléma lenne. Gondolj bele te lennèl 40 ő meg 70+ jó neki mert az asszonyt megszokta, te pótolod a szexet, de lehetne normális èleted, fèrjed, gyereked. Vele meg örök szerető szerep. A szüleidnek szerintem ne mond el, nagyon szègyellnèk magukat.
2022. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
11%

Válaszom anyaként: Szeretném tudni hogy megvigasztalhassalak, és önbecsülést és tartás ne éljek beléd, ha eddig nem sikerült. Ahogy a többiek írják, ez csak egy kis szösszenet életed történetébe. Ezenkívül diszkréten, nyom nélkül megkínoznám drága "barátomat". Lehet vmi maradandót is hagynék a nemi szerve környékén. Ha a férjemmel már elválunk megdugatnám a lányát is. Ha nem, akkor szólnék bátyám a hogy tegye meg.


Válaszom feleségként: Szeretném tudni, hogy mihamarabb kidobhassam. Ebben az életben ez nem csak egy szösszenet, hanem feltételezem évtizedekig tartó kapcsolat méltatlan és megalázó lezárása, ami szó szerint átszínezi életem legszebb éveit. Kidobnám a cuccait, soha többé nem állnék vele szóba, és látni se akarnám. Elperelnék tőle mindent, mehetne albérletbe. Nem gondoznám tovább a szüleit, és lehet megfizetném a lányom valamelyik ribi barátnőjét hogy másszon rá apádra, de ezt anyukádra való tekintettel szerintem elvetném. Majd 1-2 év lelki nyomor és mentális összeomlás után új életet kezdenék, és hálát adnék a sorsnak hogy nem kell olyan emberrel élnem aki így képes volt megalázni. Lehet hogy időnként még segítenék Neked kiszedni a szart az apja alól. De nem, azt inkább mégsem.


Szóval én szeretem a tiszta helyzeteket és rajtad és rajta kívül mindenki jobban jár ha tudja.

2022. jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
19%

45!


Te elolvastad egyáltalán q kerdest?

2022. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
0%

Előző vagyok.

Azt még kihagytam, bár szerintem kiderült a válaszom ól, hogy a szüleid nem fognak emiatt megutálni. Mindenki más igen, vagy undorodik tőled, de a szüleid soha.

Vallomása fel.

2022. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
0%
A tévés Hajdú Péter is 46 éves és 26 éves a menyasszonya. Aki egy gyönyörű modell csaj. Ennyit a 20 év korkülönbségről.
2022. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
90%

48!

50 - 19 = 31

2022. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
15%

Egy 26 éves nő, már nem függ a szüleitől, így ott már gondolom számít a bszla méret is nemcsak a....

Kérdező a nagy románca szerelmen alapul, így gyanítom egy csokit kapott max, a csávó meg egy tróger aki kihasználta a naivságát. Megérdemli a verést apádtól. Nem fog utálni, megvéd.

2022. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!