Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám utalja a cigit, es...

Anyukám utalja a cigit, es nem is engedi, de ma meglatott az utcan amikor tekertem, es nagyon kiakadt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszer mar talalt a taskamban cigi csikket, es akkor is kiakadt, de szerintem elengedte, es nem beszeltunk rola tobbet, de ma meglatott, es elkezdett hivogatni stb.

Nem tudom, hogy esetleg, hogyan tudnam elerni, hogy ne zavarja vagy esetleg elhiggye, ha azt kamuzom, hogy nem az enyem volt. Ti ilyenkor mit mondtok?

(Nem olyan valaszokat varok, hogy szokjak le vagy hasonlo. Tenyleg igazi tanacsokat kerek, hogy ne legyen ram merges.)



2022. jan. 21. 09:16
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell leszólni a 3-ast. Felénk töltik a cigit. Tekerni a viccest szokták.
2022. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
59%
Ja bocs, igazi válasz legyél alkoholista és kemény drogfüggő, aztán szokj le mindkettőről és csak a cigit hagyd meg, anyád hidd el boldog lesz, hogy cigizel.
2022. jan. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
93%

Marpedig csak azt a tanacsot tudjuk adni, hogy szokjal le.

Anyukaddal pedig beszeld meg a dolgot. Mond el neki oszinten, hogy igen, kiprobaltad a cigit, de le fogod tenni. Es tedd is le, karos az egeszsegedre.

2022. jan. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Vuk-91 ***** válasza:
90%

Gyorsan tedd le, és az olyan barátokat küld el a "pokolba" akiknek a cigi a barátság feltétele.


Lehet hogy sokszor hülyeségen akadnak ki a szülők, de ez esetben anyád oldalán állok. Túl sok szülő engedi a 10 évnél is fiatalabb gyerekeit cigihez nyúlni, nem egyszer láttam a fiatal kislányt a lépcsőn cigizni, és csak remélni tudtam, hogy nem az anyja adta neki, sőt, le is szidja ha meglátja. Úristen! Már akkor sem értettem a többieket amikor én voltam gyerek és hirtelen emberszámba se vesznek mert nem vagyok hajlandó ilyen fiatalon mérgezni magam azzal az égő papír bikaürülékkel, többek között.

2022. jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Egy szoval sem montam, hogy fufezek vagy hasonlok, mert nem is. Egyszeruen annyi az egesz hogy nem dobozos cigit veszek, hanem dohanyt mert szerintem penzben jobban megeri meg ilyenek. Nem cigizek sokat kb csak tarsasagban. 18eves vagyok, es anyukam nem engedi, mert ilyen nagyon vallasos es egyszeruen nem szereti. Egyenlore nem szeretnek lealni, mert nincs belole gondom. Egyszeruen szeretnem valahogy finoman kozolni vele. Teljesen normalis eletem van most erettsegizem. Nem tartom magamat elzullottnek egyszeruen cigizem neha, de nem hiszem, hogy ez olyan nagy problema.
2022. jan. 21. 10:09
 16/34 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon egyszerű. Tedd le a cigit. Nincs undorítóbb dolog annál
2022. jan. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
83%

Mi a jó abban a büdös, gyomorforgató vacakban, de komolyan? Az, hogy a korodbeliek közül néhányan ettől néznek menőnek meg királynak? Nem tudsz ettől klasszabb dologban menő lenni? Szánalom.

Nem véletlenül szokott rosszul lenni az ember az első alkalmakkor: a test tudja, hogy ez neki nem jó. Aztán a hülye kamasz fej ezt felülírja (direkt nem agyat írtam). Anyukádnak tökre igaza van, hogy utálja és kiakadt. De legalább annyi gerinc legyen benned, hogy ne kezdj el összevissza kamuzni próbálni neki. Ha elég jani vagy a füstöléshez, legyél elég jani ahhoz is, hogy vállalod. Minden következményével együtt.

2022. jan. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
88%
"Egyenlore nem szeretnek lealni, mert nincs belole gondom." - Na itt a probléma, mert használni kéne az agyadat (Már ha lenne), és felfogni, hogy nem most lesz bajod tőle, ha 10-20-30 év múlva. Most még csak alkalmakkor szívsz, de ha folytatod majd szépen jőn a napi fél doboz, aztán az 1 doboz, aztán madj 40 évesen meg alig kapsz levegőt, köhögsz, meg még kitudja milyen bajaid lesznek. Állj le vele.
2022. jan. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, ahogy így elmondtad, pláne nem halálos vétek, de jól összegyűltek a nagy megmondó, dohányzásellenesek, normális választ nem sokan adtak. Szerintem ezt így finoman el lehet neki mondani, hangsúlyozva hogy csak alkalomszerűen csinálod. Vagy továbbra is ügyesen, titkolva, de előtte vallani neki, hogy próbáltad, nem jött be, hogy leszálljon kicsit rólad. A jól lepontozott 7-es voltam, ez gondolom 0%-os válasz lesz (:
2022. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
90%

"18eves vagyok, es anyukam nem engedi, mert ilyen nagyon vallasos"


Nem vagyok vallásos. Utálom a cigit. Semmi köze ennek a valláshoz. Büdös, drága, egészségtelen.

2022. jan. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!