Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom apja meglátott...

A barátom apja meglátott félmeztelenül egy szál tangabugyiban, nagyon kínos szituáció volt?

Figyelt kérdés

A barátom az édesapjával él együtt, és a hétvégét most náluk töltöm. Az történt, hogy mikor felkeltünk az apukája nem volt otthon, a párom azt mondta, hogy valószínűleg csak késő délután fog hazaérni. Úgyhogy ketten maradtunk, viszont a páromnak is el kellett mennie dolgozni, így egyedül maradtam.


Miután elment gondoltam veszek egy forró fürdőt, mert készültem én is elmenni vásárolgatni, le is vetkőztem bugyira, de előtte még elmentem vécére, ami a fürdőtől külön helységben van. Közben zenét hallgattam, nem észleltem hogy bárki hazajött volna és mikor jöttem ki a toalettről hirtelen megpillantottam a párom apját ahogy a kanapén ül. Gyorsan egyik kezemmel a melleimet, másikkal a fenekem igyekeztem eltakarni, köszöntem neki és gyorsan besiettem a fürdőbe. Elnézést kért rögtön, ő is meglepődött.


Szerintetek kell erről beszélnem vele vagy tegyek úgy mintha semmi sem történt volna?



2020. nov. 15. 14:01
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
96%
Nem történt semmi, nem kell felemlegetni.
2020. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
97%
Megtörtént, mindegy már.
2020. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
94%
Pár év és ezen mar csak nevetni fogsz csak.
2020. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
58%
Hányszor volt már ez a sztori, mindig kicsit átfogalmazva...! :-DDD
2020. nov. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
74%
Mi értelme ott lenni, ha a pasid dolgozik?
2020. nov. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Csak egy rövid, kisebb munka jött neki közbe. Néha van ilyen, hogy el kell ugrania, természetesen jó pénzért.
2020. nov. 15. 14:26
 7/42 anonim ***** válasza:
98%

Viccesen kell felfogni, ennyi. :)

Megtörtént, kész. Legközelebb majd tanulsz belőle, hogy amíg más is lakik rajtatok kívül a lakásban, addig bizony zárt ajtók mögött van pucérkodás, ha nem akarsz kellemetlen szituba keveredni, mert ha más is lakik ott, az bármikor bármiért hazajöhet. :)

2020. nov. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
90%
Alapbol nem illik igy kozlekedni mas lakasaban! Szoval kerj bocsanatot, ne mar az edesapa erezze rosszul magat a sajat lakasaban miattad!
2020. nov. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
78%

természetesen jó pénzért.


Igazán releváns információ.

2020. nov. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
69%
Ennyi eszed van, és még kérdést is kiírsz róla. Grat.
2020. nov. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!