Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám utalja a cigit, es...

Anyukám utalja a cigit, es nem is engedi, de ma meglatott az utcan amikor tekertem, es nagyon kiakadt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszer mar talalt a taskamban cigi csikket, es akkor is kiakadt, de szerintem elengedte, es nem beszeltunk rola tobbet, de ma meglatott, es elkezdett hivogatni stb.

Nem tudom, hogy esetleg, hogyan tudnam elerni, hogy ne zavarja vagy esetleg elhiggye, ha azt kamuzom, hogy nem az enyem volt. Ti ilyenkor mit mondtok?

(Nem olyan valaszokat varok, hogy szokjak le vagy hasonlo. Tenyleg igazi tanacsokat kerek, hogy ne legyen ram merges.)



2022. jan. 21. 09:16
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
32%

Bár nem segít a kérdezőnek direktbe, de azért lenne egy érdekes megállapításom:

Ha a szülő nem szereti a cigit, de a gyerek cigizik, akkor mit képzel magáról, szokjon le, nagyon egészségtelen, stb.

De ha a szülő cigizik a HÁZBAN, akkor a gyerek nőjjön csak szépen fel a cigifüstben.


Egyik régebbi tanárom megjegyezte, mikor jön órára, hogy valaki olyannak beszélgettett aki közben cigizett, s az ő ruhája is átvette, s hogy bocsássuk meg neki. Az első sornak fel se tűnt a katedra előtt, mert mindnégyüknél cigizett minimum az egyik szülő. Náluk az volt az alapszag... S nem is volt választásuk, hogy akarják-e vagy sem.

2022. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
74%
31# kevered a szezont a fazonnal.
2022. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
41%
#31 nagyon mellément a gondolatmeneted.
2022. jan. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
76%
De a csikk az miért van a táskában, azt el szokják dobni nem?
2022. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!