Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apuka nem hajlando kivinni a...

Apuka nem hajlando kivinni a gyereket mert fazik?

Figyelt kérdés

Nem tudom ha van köztetek meg ilyen ember, azzal ervel hogy ö fazik es amug is 8 orat dolgozik faradt.

Bent jatszik vele de ki nem hajlando vinni.

Nekem kell ki vinni napi 2x, en is fazom nekem isndolgom lenne de ez van. Az idö alatt en is meg tudnek fözni, fel tudnek mosni.. stb

Gyerek 1 eves egyebkent meg baba kocsiba jol el van kint.


2022. jan. 23. 09:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
37%

Mi a kérdés?


Én anyaként sem vittem ki sokszor, télen a hideg, nyáron a meleg miatt - meg mert amúgy is utálok házon kívül lenni

2022. jan. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
83%

Nem ertem miert baj ez. Kulonbozoek vagyunk.

Amugy nem kell naponta 2x kivinni.

2022. jan. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is fontos, hogy legyen a szabad levegőn, de főleg ilyen hidegben elég napi 1 séta.
2022. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom ez megnyugtat-e, de a barmi hidegbe én sem vinném ki (én is fázós vagyok). Ha te annyira élvezed a minusz két fokot, akkor fogod magad, és kimész vele, ő meg elvan vele odabent.
2022. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
92%
Vegyetek egy jó síkabátot. Halál komolyan mondom, a sícuccok sokkal melegebbek mint a rendes kabátok és a hétköznapi pulcsik. Ha a kabát nem elég, vagy nem akarsz 30 ezret költeni rá, akkor a decathlon kb 2000-ért árul síaláöltözőt, ami önmagában is rengeteget segít, ha felveszed pulcsi alá. Nem lehetetlen felöltözni úgy, hogy ne fázz, de a fast fashion boltok kínálata nem arra van tervezve, hogy -5 fokban kint legyél 2 órát.
2022. jan. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
Ahol mi elünk nincs minusz fok jelenleg. Elviselhretö a tel. A gyerek pedig igenyli a kint letet, nagyon szereti a friss levegön pici kora ota. Panelban lakunk nincs udvar. Ha a fogzas bantja vagy csak hisztis a friss levegön meg nyugszik
2022. jan. 23. 09:41
 7/64 anonim válasza:
94%

Vegyesek a gondolataim. Egyrészt, nem értek egyet az itt kommentelőkkel, semmi baja nem lesz a hidegtől, a skandináv országokban is felnőnek a gyerekek.


Másrészt, akkor sem lesz semmi baja, ha napi egyszer megy ki levegőzni. Ha nem akarja levinni, akkor nem viszi le, játszik vele bent. Miért kell feleslegesen ráerőltetni dolgokat másra?

2022. jan. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
65%
Ne haragudj, de abszolút megértem a férjed. Nem vagyok ahhoz elég mártír, hogy önszántamból kimenjek, rohadt hideg van (reggel-délután én viszem-hozom a nagyobbat oviba, annyi bőven elég nekem). Ha levegőztetni akarom a babát, kinyitom az ablakot és kiszellőztetek. Egy baba amúgy ennyi idős korban még totál lekakkantja, hogy hol van, és senki ne magyarázza azt nekem, hogy valami baja lesz attól, hogy egy héten max 2-3-szor van kint. Ha nincs semmi úticél, akkor én ki nem teszem a lábam a gyerekkel, majd ha néhány fokkal jobb idő lesz, kimegyek vele sétálni.
2022. jan. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
94%
Mi is panelban lakunk, és nálunk is feleségem szokta levinni, általában napi egyszer. Néha elmegyünk hárman is sétálni, de az ritkább. Ő viszont imád vele kimenni, sétálnak kb. egy órát, a gyermek alszik, ő pedig hallgatja a podcastjait, kikapcsol közben. Jó is, hogy nem kell a házimunkával foglalkozni addig se, ez is egyfajta énidő, szerintem.
2022. jan. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
93%

Ismerős pár az erkélyre tolta ki a baba kocsit.

A gyerek levegőzött, ők még tudták csinálni a házimunkát vagy bármit

2022. jan. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!