Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan mérges rám anyukám,...

Jogosan mérges rám anyukám, hogy rendeltem egy csizmát egy külföldi cégtől?

Figyelt kérdés

Onefashionroom.hu

Ő szerinte ez átveréses oldal, mivel Romániában, Bukarestem van a cég. Eddig csak belföldről rendeltünk. Teljesen kiakadt rám.

Tényleg hülyeséget csináltam ezzel?


2022. jan. 26. 18:03
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

AZ E cipő normális oldal. Egyik barátnőm náluk ügyfélszolgálatos.


Kérdező, tanulj az esetből, mindig nézz utána, hogy normális, hiteles e egy cég. Szerzősési, szállítási feltételeket elolvasni, adószám rendben e stb. Amúgy lehet külföldről rendelni, nem szokott gond lenni. Vannak Cseh, Szlovák oldalak amik hozzánk is szállítanak ki, nekem rendben volt eddig mindig.

2022. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
82%
Én eleinte azt hittem a nagy márkákra amiket árulnak, hogy hamisítvány de nem azok. Vettem ott pénztárcát, hótaposót, cipőt, kiválóan lehet hordani őket még mindig. Csak ott vásárolok már, mert kicsi a lábam is, élőben nehezen kapok cipőt a lábamra. Nagyon megszerettem az oldalt.
2022. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

2 kérdés:

Hány éves vagy?

Mi a helyzet a cipővel?

2022. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!