Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan mérges rám anyukám,...

Jogosan mérges rám anyukám, hogy rendeltem egy csizmát egy külföldi cégtől?

Figyelt kérdés

Onefashionroom.hu

Ő szerinte ez átveréses oldal, mivel Romániában, Bukarestem van a cég. Eddig csak belföldről rendeltünk. Teljesen kiakadt rám.

Tényleg hülyeséget csináltam ezzel?


2022. jan. 26. 18:03
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
93%
A baj az lehet, ha rossz a méret, vagy minőségi kifogásod van. Ugyanis többé kerülne visszaküldeni, mint az egész cipő.
2022. jan. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
38%
Sajat pénzből lesz? Amugy ha utanvetes, akkor ne vegyetek at, aztan majd visszaküldik a feladóhoz, valoszinu nem is csizma lesz benne. Sztem ez olyan dolog hogy aki okos, az tanul masok hibájából, aki meg hulye az majd a sajat karan fog. Millió ilyen sztori volt mar, nem ertem miert nem lehet kicsit jobban utana nezni honnan rendelsz.
2022. jan. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Saját pénzből igen. Most írtam nekik egy emailt, hogy szeretném lemondani a megrendelt terméket.
2022. jan. 26. 18:59
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Garancia tekintetében valóban nem a legjobb választás volt, de anyád túlreagálja. A cég létezik, van elég jó bevételük és nem 1 alkalmazottja van a román céginformációs adatbázis szerint. Szóval meg fogod kapni a csizmádat.
2022. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
29%
Szoktál venni próba nélkül ruhát, cipőt? Mi nem.
2022. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
81%
15, nem tudom feltunt e, de nem rólad volt szo
2022. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
91%

Júniusi kérdés volt:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


" 2/2 Kriszta válasza:

Nemrég rendeltem tőlük egy cipőt. Meg is kaptam, de nem volt jó, ezért vissza küldtem. Azóta 1 hónap telt el és a pénzt nem küldték vissza. Próbáltam elerni őket, de csak automata válasz jön. Telefonon is automata jelentkezik, közli a weboldal címet, majd bontja a vonalat. Ezt a pénzt valószínűleg buktam."

2022. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem túlreagálta…

Én egy csomó kétes oldalról rendeltem már és még soha nem volt gond.


Amióta meg több pénzem van, szinte csak Madridból és az USA-ból rendelek ruhákat, igaz ezek nagy, közismert divatmárkák… De még SOHA nem vámolták meg a csomagom.


Ha utánvétes a dolog, akkor inkább ne vegyétek át és ennyi.


Ha előre fizettél, bankkártyával az picit nagyobb felelőtlenség ha problémás a cég… De elég valószínűtlen, hogy nem lesz gond.

Ha valami utángyártott kínai hamisítvány amit kapsz, akkor sem biztos hogy annyival rosszabb mint az eredeti.

2022. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Lemondtam a rendelést. Utánvéttel lett volna.
2022. jan. 26. 19:17
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Rendelj a Zapatosról. Én már többször rendeltem, soha semmi gond nem volt velük. És elég nagy a választék.
2022. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!