Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám kíváncsi a szexuális...

Apám kíváncsi a szexuális életemre, sosem hagy békén vele?

Figyelt kérdés

23 éves felnőtt nő vagyok. Külön élek. Jelenleg csak alakulóban lévő kapcsolatom van. De apám állandóan a szexszel jön ha a "fiúk" a téma... néha egész undorító stílusban, ha pl. Nem tetszik neki az akivel éppen kapcsolatban vagyok, akkor olyan megjegyzéseket tesz mellé szexuálisan hogy "nekem nem tetszik ez a gyerek, majd jól megb*asz aztán ennyi"...

Ma csak simán felhívott mi a helyzet, hogy sikerült a randi, erre megint felhozta hogy "na ti meg jól eltüntetek ízélni mi?" Ezt úgy kérdezi mintha tökre természetes lenne hogy beszámolok neki róla.

Semmi köze hozzá. Semmi. És amikor megmondom neki hogy bocs, nem fogok neked a szexuális életemről beszámolni, még jön azzal hogy "de igenis közöm van hozzá mert az apád vagyok". Mivel tudnám másképp elmondani azt hogy semmi köze hozzá és nagyon nem helyénvaló az ilyen mértékű kíváncsiskodás a saját lánya szexuális életéről?!?



2022. jan. 30. 19:48
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
93%
Ha nem húzod meg egyetértelműen a határaid, senki nem fogja megtenni helyetted.
2022. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
83%
Sokan akik gyereket csinálnak, teljesen méltatlanul bitorolják a szülő szerepét. Apád ennek tipikus példája. Primitív hülyegyerek, igazi kocsmastílussal. Ennek megfelelően kellene kezelned. Véleményem szerint.
2022. jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
14%

Ebből a 2 idézetből úgy tűnik, rettenetesen túltolod a biciklit. Elég szabadszájú az apád és ennyi.

Nem érdeklődött, megjegyzéseket tett.

2022. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
80%

"de igenis közöm van hozzá mert az apád vagyok"

- Ha az apám lennél, szájon vágnád azt aki így beszél velem.

2022. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
40%
a #3-as írta jól, valószínűleg bejössz apádnak és erről fantáziál. Sajnos van ilyen, ezt tudomásul kell venni. A legjobb amit tehetsz, hogy sose mondasz neki semmit erről.
2022. jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem nyomod ki a telefont mikorilyesmit mondd? Pár alkalom után csak veszi a lapot.
2022. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
93%
Lehet valami igazság az 5-ös válaszoló felvetésében. A kérdezőtől tud mindent az apja, mert részben beszámol a dolgairól. De úgy tűnik ezeket se kellene elmondania neki, mert visszaél a bizalmával.
2022. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
45%
Én is 6ossal értek egyet mikor a legközelebb kérdezi tok nagy lelkesedés kezdj bele a legmocskoseabb sztoryba amit csak ki tudsz találni pl.: De jó hogy kérdezed képzeld nagyon ott volt először csak kikötozott és áramot vezetett a mellbimbiomba és egy lovaglópalcával csapkodta a puncimat irtó jó volt majd helyet cseréltünk kikötoztem bekotottem a szemét és miután a vibrátort dugtam a fenébe a mellére kakiltam és szetcsapkodtam rajta imádta végül azt kérte hogy tapossak a heréjére tűsarkuval először furcsaltam de belementem és nagyon élvezte. Vagy valami hasonlót hidd el nem fog többet kérdezni :D
2022. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
94%
Vagy még érdeklődőbbé válik.
2022. jan. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
79%
#19 lehet akkor még marad a másik által írt ahonyszor rákérdez reflexből rabaszod a telefont módszer
2022. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!