Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy családban gyermekek...

Egy családban gyermekek szempontjából milyen felállást tartasz a legjobbnak?

Figyelt kérdés
Miért?

2022. febr. 6. 19:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%

7-es, örökbefogadásról még nem hallottál? ÉS igen inkább neveljen két azonos nemű pár gyereket, mint egy totál alkalmatlan, agresszor hetero.


Nekem az, ha nincs gyerek, mert nem szeretem őket, és a hátamon feláll a szőr, hogy az összes baráti látogatásunk abból áll hogy a gyerek visít a háttérben mert két percet nem tudunk beszégletni miattuk (1000 km-re élünk, szóval nem heti 1x látjuk egymást)

2022. febr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
96%
Én majd 3 gyereket, 2 fiút, 1 lányt képzelek el, de ez nem azt jelenti mindenkinek ez a jó, vagy hogy szomorú leszek, ha nem pont így lesz.
2022. febr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
96%
2 fiu, 2 lany, de ilyen opcio nincs 😀
2022. febr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%

Mi számít "legjobbnak"


Pénz szempontjából az, ha nincs, vagy 1-1 van, vagy több-több, de egyneműek. (Mert az idősebb ruhái játékai jók a kisebbnek is, s nem kell mindenből újat venni megint.)


Én szempontomból az egy lány, 2 lány, egy fiú s egy lány. Mert lányt mindenképp akarok, de 3 gyerek már sok lenne.

2022. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod a gyerekeid nemét megválasztani előre, ahogy a pontos korkülönbséget sem (vagy sikerül vagy nem abban a hónapban)


A személyisègük pedig változik.

Lehet szekaljàk egymast kamaszkent aztan kesobb legjobb baratok lesznek

Lehet jo tesok vegig, felnottkent meg elmennek egymas mellett

2022. febr. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!