Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sürgős, voltam pszichológusnál...

Sürgős, voltam pszichológusnál viszont eléggé elrontottam?

Figyelt kérdés

Szóval: hazudni nem hazudtam, még nem is mondtam el mindent mert direkt nem akartam hogy beszéljen a családsegítővel. Viszont sajnos tényleg nem lehet bírni az ami itthon van (anya+párja) de ezt a sulis évet igazán kiszeretném még itt húzni. (Iskola programok, és egyetlen egy ember miatt) Próbáltam mondani hogy azért még apukámmal is beszéljen, hátha azért van olyan opció hogy itt maradhatnék addig, és azt mondta lehetséges de nem biztos.


Anyukám azt se tudja hogy elmentem a pszichológushoz, mert féltem hogy nagy veszekedés lenne belőle, és így még rosszabb az egész.

Bármi amivel tudnám ezt az egészet enyhíteni? Hazudni tényleg nem akarok, főleg neki. Apukám azt mondja ne féljek, tesóm pedig hogy csináljam valahogy vissza mert majdnem hogy háború lesz ebből..



2022. febr. 15. 18:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg ha leirnad normálisan mi a kérdés.
2022. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
Miért nem mered elmondani anyudnak?
2022. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Mi a problema otthon?
2022. febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Ferdítettél, ne csodálkozz ha annyi infó alapján döntenek amit elmondtál. Pszichológusnak, dokinak nem hazudunk, nem ferdítünk, vagy utólag ne sírjon az ember ha félrekezelik.
2022. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Mit csinálj vissza...??? Azt, hogy elmentél a pszichológushoz??

Hogyan lehet ezt meg nem történtté tenni?? :-O :-O

2022. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem igazán értem, hogy most mi van, pedig komolyan beszélem a magyart...
2022. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha háború lesz ebből, legalább történik változás. De nem lesz, most már tudják otthon, hogy a legjobb oldalukat kell mutatni. Apud be tud fogadni? Onnan nem tudsz visszajárni ebben az évben még?
2022. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pszichológus úgy látja, hogy azonnali beavatkozás szükséges, akkor hidd el, sokkal jobb lesz úgy neked is.

Az új kezdet mindig nehéz, változtatni sose könnyű. De utólag nagyon fogsz neki örülni és rendkívül felszabadító érzés lesz, hidd el. Azzal az egy emberrel tarthatjátok a kapcsolatot akkor is, ha esetleg nem jártok azonos iskolába. Ha tudod, hogy mondjuk 1 hónap múlva vagy 2 hét múlva elmész, akkor sokkal nagyobb a motiváció, hpgy ha még nem vagytok annyira jóban azzal az egy emberrel, akkor megpróbálj hozzá közeledni. Ha olyasvalakiről van szó, aki tetszik neked, akkor itt az ideális időpont, hogy beszélj neki, mondd el, hogy neked szimpatikus és tetszik, és ha ez kölcsönös, akkor szívesen tartanád a kapcsolatot vele a költözést követően is.

Bátorságot és javulást kívánok neked!

2022. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Bántalmaznak otthon? Isznak? Vagy mi folyik? Ha apukád tudja, akkor olyan nagy baj nem történhet veled. Ő nem tud befogadni?
2022. febr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Elnézést hogy nem mondtam el normálisan hogy mi történt, de nagyon izgultam az egész miatt. Apukám betud fogadni, csak félek az új környezettől is mint pl. Iskola. A válaszokból mostmár átlátom én is hogyha még egy pszichológus is úgy gondolja nekem környezetet kell változtatnom, akkor tényleg nem arról van szó hogy érzékeny vagyok. Hosszútávon valahogy elfogadnám az új helyet, csak hát ugye új kezdet.. És sajnos nem tudok bejárni a régi sulimba apukámtól hiszen 70-80 km-re van, azt pedig nem szeretném minden reggel.


Ami miatt elakarok költözni: Folytonos veszekedés, stressz, ivás, dohányzás, vagy esetleg ha egyik se akkor nekem szoktak beszólni a kinézetemről és súlyomról

2022. febr. 15. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!